Darujme radosť slabším: váš starý matrac darujeme ľuďom bez domova

04. 01. 2021

Denne počujeme alebo čítame o rôznorodých komplikovaných osudoch ľudí, ktorí sa zo dňa na deň ocitli na ulici. Práve preto sme sa rozhodli, že spolu s vašou pomocou, darujeme ľuďom bez domova to, čo im skutočne pomôže.

Váš starý matrac darujeme ľuďom bez domova

Ako to vyplýva už zo samotného názvu, váš starý matrac darujeme ľuďom bez domova. Postupne naskladňujeme staršie matrace, ktoré sa ešte dajú použiť na tento účel. Tieto staršie matrace sú od ľudí, ktorí si u nás objednajú matrace. Matrace, ktoré sa už nedajú použiť na tento účel, zlikvidujeme za vás.

Aj vďaka vašim príspevkom by sme chceli pomáhať stále väčšiemu počtu ľudí, ktorí sa ocitli na ulici. Našu pomocnú ruku by sme chceli podať všetkým, ktorí ju potrebujú. Kampaň pomoci by sme chceli rozbehnúť na dlhšiu dobu, a ak to bude mať dobrý priebeh, tak by sme v tom chceli pokračovať stále.

Spolupracujeme s viacerými organizáciami

Chceme nejakým spôsobom pomáhať našej krajine a ľuďom v núdzi, a toto je prvý nápad, s ktorým sme začali.

Pomôžte nám a prispejte k riešeniu bezdomovectva na lokálnej aj celoslovenskej úrovni. Aby sme dokázali pomáhať ďalej, potrebujeme vašu pomoc. Darujte nám vaše staré matrace a my ich darujeme ľuďom bez domova.

Najnovšie články

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Doprava zdarma
Dobrý anjel

Nenašli ste nábytok, ktorý ste hľadali? Sme výrobca nábytku, radi Vám vyrobíme to čo potrebujete.

Nechajte nám svoje telefónne číslo.

Zavoláme Vám späť čo najskôr.

© 2023 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk