S Vašimi službami sme (aj s mojím manželom) a boli veľmi spokojní.

26. 12. 2017

Dobrý deň!

Pozdravujem Vás a prajem všetkým pokojné sviatočné dni!Ďakujem za nedávny milý mail od Vás, aj za prekvapujúcu poštu, ktorú som od Vás dostala (poďakovanie + pero). To som už dávno nezažila, aby nejaká firma poslala takýto pekný ďakovný list zákazníkovi. Vidím, že si nás ceníte :) Vďaka - potešilo ma to.
Moja spätná väzba:   
S Vašimi službami sme (aj s mojím manželom) boli veľmi spokojní. V kamennej predajni v ZA sa nám pani venovala, zodpovedala na naše otázky, poradila nám. Pri objednávke tiež mala s nami trpezlivosť a bola ochotná. Objednávka prebehla v poriadku, doručenie bolo v termíne, ktorý nám povedali v predajni (celkom skorý), s milou pani "telefonistkou" sa dalo veľmi dobre dohodnúť na termíne doručenia, aj šoféri boli pri dodávke ochotní. Boli sme naozaj spokojní.

So samotným nábytkom (manželskou posteľou s matracmi) sme tiež veľmi spokojní - spí sa nám skvele; sme radi, že sme si dobre vybrali:) Ešte rozmýšľame nad kúpou nočných stolíkov - keď to bude aktuálne, určite sa obrátime na Vás. Zatiaľ Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov!

S pozdravom Jarmila Gáborová (rod. Kašubová) z Rajca. 26.12.2017

Najnovšie články

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2020 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk