Paplón Natur Klasik
Paplón Natur Klasik

Videá produktu:

Vyberte si variantu!
Slovenský výrobca

Paplón Natur Klasik

Dodanie 10 - 15 pracovných dní
Na splátky od 2.9 € mesačne
29,00 €
- +

Popis a vlastnosti

Paplón Natur Klasik je slovenský výrobok, ktorý je vhodný aj pre alergikov a astmatikov. Je vyrobený zo zdravotne nezávadných materiálov. Výplň paplóna je z dutého holofilovaného vlákna. Toto vlákno je v tvare rúna a má výborné tepelno izolačné vlastnosti.

Poťah paplóna je zo 100% organickej bavlny, ktorá zabezpečuje dobrú vzdušnosť paplóna. To znamená, že paplón dýcha a znižuje potenie.

Paplón Natur Klasik je ideálna voľba pre kvalitný spánok.

Rozmer: 140x200 cm.

*Fotografia je ilustračná.

Parametre

Záruka: 2 roky
Typ: Vankúše a prikrývky

Recenzie

NETRADIČNÉ PAPLÓNY A PREHOZY S NAŠITÝMI OBLIEČKAMI

PAPLÓNY BEZ NUTNOSTI PREZLIEKANIA POSTEĽNEJ BIELIZNE

Paplóny a prehozy, ktoré môžete nájsť aj v našom obchode, sa od tých bežných hneď na prvý pohľad v niečom odlišujú. Ich základná výplň sa totiž nenachádza v jednoduchom jednofarebnom šate, ale je odetá do zaujímavo spracovanej tkaniny. Vďaka nej nemusíte paplóny obliekať do posteľnej bielizne, keďže sami o sebe vyzerajú naozaj skvostne. Obliečka je na nich už našitá, čím vám odpadajú starosti s prezliekaním perín a žehlením bielizne. Paplóny aj bez menenia obliečok udržíte vždy čisté, keďže ich môžete kedykoľvek oprať v práčke alebo oprať obliečku vďaka decentne skrytému zipsu.

VÝBER KOMBINÁCIE TKANÍN JE LEN NA VÁS

K dispozícií sú viaceré materiály povrchov paplónov a prehozov, a to napríklad bavlna, plyš, satén či polyester. Z ponúknutých kombinácií farieb a vzorov jednotlivých tkanín si môžete sami vybrať, z ktorých bude ušitá práve vaša perina. Jednotlivé kombinácie sú volené naozaj vkusne tak, aby odzrkadľovali súčasné nároky na moderné interiérové doplnky. Spoločne s materiálom, farbou a vzorom tkaniny si môžete vybrať aj prípadný lem na vankúšovú obliečke. Sety paplónov a prehozov vďaka širokej škále dekorov jednoducho skombinujete s dekoračnými vankúšikmi či populárnymi vankúšmi v tvare valcov.

HNEĎ NIEKOĽKO PREVEDENÍ NETRADIČNÝCH, ČISTO SLOVENSKÝCH PAPLÓNOV A PREHOZOV

V našej ponuke nájdete hneď niekoľko typov paplónov, a to jednak celoročný, ale aj letný či paplón určený na zimné obdobie. Tieto výrobky sa líšia hustotou výplne, ktorá ovplyvňuje schopnosť hriatia tela počas spánku. Všetky paplóny bez ohľadu na sezóne použitie majú výborné termoregulačné vlastnosti a sú určené aj pre alergikov. Vysokú kvalitu zaručuje aj čisto slovenská výroba. Paplóny a prehozy sú dostupné v štandardnej veľkosti 140 x 200 cm, v predĺženom prevedení 140 x 220 cm či ako dvojpaplón s rozmermi 200 x 200 cm.

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2019 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk