Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!
Kontinentálna posteľ Komfort

Kontinentálna posteľ Komfort

Slovenský výrobca
Vyberte si variantu!
Dodanie 5-6 týždňov
1 320,00 € s DPH
+ -

Na splátky od 132 € mesačne

Popis a vlastnosti

Kontinentálne postele je možné vidieť v predajni Styla - Bratislava.

Čo je kontinentálna posteľ?

Je to predovšetkým pohodlie. Každá vrstva kontinentálnej postele je o spánku - sú to 3 perfektne vyladené matrace nad sebou. Všetko je zasadené do masívneho dreveného rámu a potiahnuté prvotriednou látkou s voliteľným dezénom.

Inými slovami - sú to luxusné, vysoké, kontinentálne lôžka strednej tuhosti s veľkou variabilitou.

Matrac:

Kontinentálna posteľ Komfort je vybavená 7-zónovým obojstranným matracom, ktorý poskytuje správne uloženie chrbtice počas spánku. Provotriedny vrchný matrac (topper) zaisťuje pocit mäkkosti, pri súčasnom zachovaní optimálnej pružnosti. 

1. Topper / vrchný matrac 6cm Visco - Flexi

Umocňuje nezameniteľný pocit komfortu a zážitok z hlbokého spánku na kontinentálnych  posteliach. Sendvičová konštrukcia s vysokou vzdušnosťou, prateľným poťahom a najvyšším možným ortopedickým komfortom jadra. Jedna strana z Visco pamäťovej peny je opatrená masážnou profiláciou. Druhá strana z pružnej Fexifoam peny má rovnú masívnu plochu. Poťah je snímateľný, opatrený zipsom a 2-dielnou konštrukciou pre ľahkú manipuláciu.

2. Nosný matrac pružina Pocket 19 cm

Luxusný taštičkový matrac. Jednotlivé pružiny sú uložené v textilných puzdrách. Každá pružina reaguje samostatne, čím je zaistené perfektné rozloženie tlaku, podpora tela pri všetkých polohách spánku na boku, na chrbte ,... a efektívna podpora chrbtice. Rozdelený je do 7 zón s rozdielnou tuhosťou a dynamikou.

3. Spodný matrac pružina Bonell 27 cm

Systém pružín Bonell so strednou tuhosťou konštrukcie a hrúbkou drôtu 2,2 mm pri štyroch závitoch pružiny. Ideálne roznáša tlak absorbovaný nosným zónovaným matracom. Pružiny zároveň dodávajú celej konštrukcii prirodzenú tuhosť, odrazovú pružnosť, spolu so vzdušnosťou a dlhou životnosťou.

4. Nosný rám masívne drevo

Robustná drevená konštrukcia, ktorá poskytuje stabilitu, pocit bezpečia a vďaka veľkej výške je zárukou ľahkého vstávania.

Masívne drevené nožičky sú vysoké 10 cm.

Otoman nie je súčasťou kontinentálnej postele.

* Fotografia je ilustračná.

Parametre

Záruka: 10 rokov
Nožičky: Family Buk 10cm, Original Dub 10cm, Select Dub 10cm
Čelo: Čelo Hills v: 116cm, Čelo Cube v: 114cm, Čelo City v: 125cm
Rozmer: 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200

Recenzie

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel