Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Akcia končí v piatok 18.10.2019

Curem C4500, 90x200x25cm, - 1ks  VÝPREDAJ
Zľava 62%
Pamäťová pena Anatomických zón 5 Prevencia proti preležaninám Zdravotný matrac s certifikátom o klinickom testovaní Nosnosť do 130 kg
Tuhosť matraca: 12345678910

Štítky:

Curem C4500, 90x200x25cm, - 1ks VÝPREDAJ

Slovenský výrobca
Vyberte si variantu!
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
1 020,00 € Ušetríte 632.4 € (62 %)
387,60 € s DPH
+ -

Na splátky od 38.76 € mesačne

Štítky:

Popis a vlastnosti

Popis a vlastnosti

Vystavený alebo skladový kus, bez poškodenia, vystavené kusy s bežným opotrebením, s 2 ročnou zárukou.

Rozmer: 90x200x25cm (1ks skladom)

Uvedená cena je za 1ks matraca.

_________________________________________________________________

Maximálny komfort, špičkové ortopedické vlastnosti. Luxusný matrac s dvojitou vrstvou unikátnej visco peny. Zažite pocit stavu bez tiaž a doprajte si len to najlepšie.

Zloženie matraca Curem C4500:

- 7 cm vrstva SUPER-SOFT VISCO pamäťovej peny Curemfoam dokresľuje komfort, uvoľní stresom napäté svalstvo i myseľ.

- 7 cm vrstva SUPER-VOLUME VISCO pamäťovej peny vysokého objemu Curemfoam odľahčuje a podopiera, prináša pocit stavu "bez tiaže"

- 11 cm vrstvaBASEMASTER CUREMFOAM - zónové jadro, za studena formovaná pena Curemfoam dodáva matracu odrazovú pružnosť, vzdušnosť a prirodzenú tuhosť.

Tuhosť matraca: optimálne tuhosť pre každého. Pamäťové peny Curemfoam s inteligentnou technológiou IQcomfort nastavia tuhosť podľa hmotnosti užívateľa.

Matrac Curem odľahčí počas spánku Vaše telo, uľaví kĺbom, chrbtovému svalstvu a prinesie Vám nezabudnuteľný hlboký relaxačný spánok.

Poťah Galaxy: funkčný, dvojdielny poťah zo zmesi viskózy a polyesteru. Prateľný na 60°C (jemnosť, antibakteriálne vlastnosti, pevnosť, ľahká manipulácia a údržba). poťah je neprešitý, napomáha tak jadru matraca dokonalo kopírovať krivky tela - dochádza k "ultimátnemu prenosu pohodlia matraca na telo."

Ako vznikajú matrace Curem?

Matrace Curem vznikajú špeciálnou technológiou nástreku peny. Tento spôsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pien pomáha pri uľahnutí na matrac navodzovať telu veľmi príjmený pocit "stavu bez tiaže". Kombinácia rôznych tuhostí a typov pien Curemfoam umožňuje pri ležaní na matracoch Curem docieliť najvyššiu možnú stabilitu chrbtice pri všetkých režimoch spánku ( na chrbte, na boku,...) a aj pri pohodlnej relaxácii. Všetky zóny matraca efektívne vyrovnávajú tlak vyvolávaný jednotlivými partiami ľudského tela. Matrace Curem ponúkajú skutočný odpočinok pre Vaše telo i Vašu myseľ.

Filozofia Curem:

Špičková technológia do vašej spálne. Koncept matracov Curem sa opiera o poznatky z technológii letov do vesmíru. Peny Curemfoam (vysokoobjemové visco peny a pružné peny s otvorenou bunkovou štruktúrou) majú jedinečné odľahčujúce vlastnosti, ktoré umožňujú hlboký a pokojný spánok. Matrace pre najvyšší možný komfort spánku s maximálnymi ortopedickými vlastnosťami.

Parametre

Parametre

Celková výška v cm: 22, 25, 28
Nosnosť: 130 kg
Záruka: 2 roky
Tuhosť: 6, 7, 8
Skladom: Hrušové
Typ: Matrace
Prevedenie: pamäťové
Vlastnosti: Pamäťová pena, Anatomických zón 5, Prevencia proti preležaninám, Zdravotný matrac s certifikátom o klinickom testovaní, Nosnosť do 130 kg
Výrobca: Tropico - Hilding Anders

Recenzie

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel