Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Akcia končí v piatok 25.10.2019

Curem C5000 90x200x25cm - 2ks - VÝPREDAJ
Zľava 50%
Pamäťová pena Nosnosť do 140 kg Pre alergikov Výška jadra 26 cm Antibakteriálny
Tuhosť matraca: 12345678910

Štítky:

Curem C5000 90x200x25cm - 2ks - VÝPREDAJ

Slovenský výrobca
Vyberte si variantu!
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
1 223,00 € Ušetríte 611.5 € (50 %)
611,50 € s DPH
+ -

Na splátky od 61.15 € mesačne

Štítky:

Popis a vlastnosti

Popis a vlastnosti

Vystavený alebo skladový kus, bez poškodenia, s 2 ročnou zárukou.

Rozmer: 90x200x25cm (2ks skladom)

Uvedená cena je za 1ks matraca.

_________________________________________________________________

Najvyššia trieda zdravého spania. Päť vrstvový luxusný matrac Curem s ventilačným jadrom a ramennými kolískami z bio-visco peny Curemfoam, pre dokonalé uvoľnenie ramena počas spánku na boku. Visco peny Curemfoam rôznych tuhostí sú poskladané tak, aby priniesli vášmu telu dokonalé odľahčenie a maximálnu podporu pre Vašu chrbticu. Luxusné matrace Curem sú vyrábané výhradne z vlastnej vysokoobjemovej peny CuremfoamTM, lenivej peny najvyššej kvality. Peny CuremfoamTM navodzujú pri spaní stav beztiaže čo nenájdete v žiadnom inom matraci na trhu.

Päť vrstiev matraca tvorí :

1. Curemfoam Visco 85 - visco pena má objemovú hmotnosť 85 kg/m3

2. Curemfoam Visco BSF - objemová termoaktívna BIO pena vyrobená zo sójových olejov. Má vysokú zotrvačnosť a optimalizoaný odpor proti stlačeniu. Nájdete ju v ramenných kolískach matraca Curem C5000 EGO, kde stabilizuje rameno a umožˇuje jeho prirodzenú polohu aja pri spánku na boku.

3. Curemfoam Visco 50 - visco pena má objemovú hmotnosť 50 kg/m3

4. Curemfoam Visco poťah

5. Jemná vrstva Curemfoam Visco peny, ktorou je poťah prešitý.

Nová luxusná poťahová látka Curem Galaxy prináša: vysokú pevnosť a odolnosť voči oteru a žmoleniu, odolnosť voči navlhnutiu, minimálnu možnosť nabíjania statickou elektrinou, luxusný vzhľad a jemnosť, podčiarknutú visco penou v poťahu. Poťah je čistiteľný, vyrobený z 2 častí. Prať je ho možné na V cene matraca je prateľný chránič Curem.

Mechanické záťažové testy: Každý matrac vo fáze prototypu sa testuje 200 000x mechanickými cyklami. Hodnotí sa miera preležania, zmäknutie a deformácie v rôznych smeroch. Luxusné matrace Curem dosahujú 99 až 100 % odolnosti.

Testovanie prístrojom ErgoCheck®: Prototyp každého matraca sa starostlivo meria prístrojom ErgoCheck®, ktorý vyhodnotí zaťaženie partií tela a protitlak pien matracov. Na matrac si ľahnú ľudia rôznej váhy, výšky i proporcií a podľa výsledkov 3D grafu sa upraví tuhosť aj zloženie matraca tak, aby 100 % vyhovovalo danej cieľovej skupine.

Matrace sú vyrobené len z materiálov najvyššej kvality pochádzajúcich z krajín EÚ. Každý matrac pred expedíciou nezávisle na sebe skontrolujú dvaja vyškolení pracovníci a výsledok zaznamenajú.

Ramenná kolíska: Špeciálna kolíska u matraca C5000 EGO znižuje tuhosť a zvyšuje efekt lenivej peny v oblasti ramien. Vďaka tomu zostáva chrbtica rovná aj pri spaní na boku.

Ramenná kolíska je vyrábaná z viskoelastickej bio peny na báze sójových olejov. Je veľmi vzdušná, odolná, vhodná aj pre alergikov. Kolísku nájdete na oboch koncoch matraca - matrac môžete otáčať, bez toho, aby ste prišli o jeho výhody.

Parametre

Parametre

Celková výška v cm: 25
Nosnosť: 140 kg
Záruka: 2 roky
Tuhosť: 7, 8, 9
Skladom: Hrušové
Typ: Matrace
Vlastnosti: Pamäťová pena, Nosnosť do 140 kg, Pre alergikov, Výška jadra 26 cm, Antibakteriálny
Výrobca: Tropico - Hilding Anders

Recenzie

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel