Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Akcia končí v piatok 20.09.2019

Kolos BIO ecology 90x200x24,  1ks VÝPREDAJ
Zľava 60%
Nosnosť do 150 kg Partnerský matrac Latex Bez lepenia Antibakteriálny Studená pena
Tuhosť matraca: 12345678910

Štítky:

Kolos BIO ecology 90x200x24, 1ks VÝPREDAJ

Slovenský výrobca
Vyberte si variantu!
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
606,00 € Ušetríte 363.6 € (60 %)
242,40 € s DPH
+ -

Na splátky od 24.24 € mesačne

Štítky:

Popis a vlastnosti

Popis a vlastnosti

Vystavený alebo skladový kus, bez poškodenia, s 2 ročnou zárukou.

Rozmer: 90x200x24cm (1ks skladom)

Uvedená cena je za 1ks matraca.

_________________________________________________________________

Obojstranný matrac s natur a hybridnou penou. Robustný partnerský matrac s veľkým rozdielom v tuhosti strán. Dokonalý komfort pre široké spektrum postáv. Fialová hybridná pena S-GT snúbi hebkosť latexu s dokonalou distribúciou tlaku gélových matracov (Gel-Touch).

Nelepené jadro s prevetrávajúcimi kanálikmi pre maximálnu hygienu a obmedzenie potenia. Super pružná a tuhá strana (zelená) a super jemná a kopírujúca hybridná pena na mäkšej strane.

Špeciálna termoregulačná látka i poťah Tencel® Lyocell® s 3D paru priepustnou mriežkou. Vhodné pre všetky typy lamelových roštov, prípadne pre latkové rošty.

  • Super jemná hybridná pena Pena „Latex-Gel touch“ S4420GT. Okúzľujúca jemnosť pohodlia, vysoká opora pre telo vďaka spevnenej strednej vrstve. Optimálne rozloženie tlaku sa blíži gélovým matracom. Vysoko priedušná, napomáha správnej termoregulácii.
  • Pružnosť a tuhosť. Jednotlivé strany matraca majú veľký rozdiel tuhostí. Tuhšia strana matraca zo studenej NATUR peny vysokej objemovej hmotnosti a veľmi vysokej odrazovej pružnosti zaisťuje pevnosť, zvýšenú nosnosť, odolnosť a ružové pohodlie. Vynikajúca vzdušnosť vďaka otvorenejšej bunečnej štruktúre (ďalší stupeň obmedzujúci potenie).
  • Matrac bez lepidiel. Nelepená konštrukcia s nelepeným hrebeňovým spojom s vnútornými vetracími kanálikmi zaisťuje maximálnu možnú vzdušnosť a obmedzenie potivosti. Vďaka spôsobu profilácie styčných plôch je matrac dokonale pevný. Stredná časť je vyrobená z robustnej peny Flexifoam®.
  • Prateľný poťah s prírodnými vláknami. Odolný biely poťah Tencel s prírodnými vláknami. Vynikajúce termoregulačné schopnosti - poťah je navrhnutý vskutku „na telo“. Perfektná voľba proti poteniu. Prateľný (60 °C) dvojdielny, prešitý extra silnou klimatizačnou vrstvou dutého vlákna.
  • Technológia Thermo&Air Control. Žiadny trik. Špeciálny odvetrávajúci systém poťahu skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného chladenia. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.
  • Vhodné pre všetky typy lamelových roštov, prípadne pre latkové rošty.
  • Odporučená maximálna nosnosť do 145 kg.
  • Výška matraca cca 24 cm
Parametre

Parametre

Celková výška v cm: 24
Nosnosť: 150 kg
Záruka: 2 roky
Tuhosť: 5, 6, 9, 10
Skladom: Hrušové
Typ: Matrace
Vlastnosti: Nosnosť do 150 kg, Partnerský matrac, Latex, Bez lepenia, Antibakteriálny, Studená pena
Výrobca: Tropico - Hilding Anders

Recenzie

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel