Super Fox BLUE Classic 1+1 zadarmo
Super Fox BLUE Classic 1+1 zadarmo Super Fox BLUE Classic 1+1 zadarmo Super Fox BLUE Classic 1+1 zadarmo
Vyberte si variantu!
- 50 %

Super Fox BLUE Classic 1+1 zadarmo

Rozmer
Celková výška v cm
Doprava Zadarmo
Dodanie
15 - 20 pracovných dní
Na splátky od 40.7 € mesačne
407,00 € 814,00 €
- +

"Akcia 1+1": platí len pre vybrané rozmery matracov uvedené v popise produktu! Ku každému objednanému kusu bude doručený ďalší rovnaký matrac zadarmo.

Ak o matrace zadarmo nemáte záujem, prosím kontaktujte nás.

Popis a vlastnosti

Akcia 1+1 sa týka jednolôžkových matracov (80×200, 90×200). Dvojlôžkové matrace v šírke 140, 160, 180 a 200 cm sa dodávajú ako 1 kus matraca za akčnú cenu 1+1. Ak máte záujem iba o 1 ks, poprípade atyp, kontaktujte nás.

Antibakteriálny, pružný matrac s hybridnou a studenou penou.

Matrac s hybridnou pružnou penou. Je veľmi pohodlný, tuhší a vzdušný. Pokiaľ chcete tuhosť Super Foxa, ale bez pamäťovej peny s väčšou pružnosťou, tento matrac je správny výber.

Hybridná pena Blue spája tie najlepšie vlastnosti studenej i pamäťovej peny a latexu.

Je pružná, priedušná, má optimálnu tuhosť, vynikajúcu termoreguláciu, pomáha obmedziť potenie a je super odolná. Vhodný do spální s väčšími výkyvmi teplôt. Odporúčané uloženie na lamelové rošty pevné, latkové rošty , či rošty polohovateľné.

Zloženie jadra:

Super Fox Blue Classic – variant s masívnou rovnou hybridnou penou Blue pre vyznávačov klasiky

1. Hybridná pružná pena (prvá vrstva) - elastická vrstva, zvyšujúca odrazovú pružnosť, vzdušnosť a pocitovú pevnosť matraca. Zaisťuje optimálnu klímu, čím napomáha predchádzať poteniu.

2. Studená pena Flexifoam® HR-XF (druhá vrstva) - super pružná studená pena napomáha správnej termoregulácii a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že sa budete počas spánku ľahko otáčať.

3. Studená pena Flexifoam HR-XF (tretia vrstva) - robustná, vzdušná a odolná pena vyššej hustoty zaisťuje stabilitu celej 7-zónovej konštrukcie a dlhú životnosť.

CubeCare komfortná profilácia - tuhšia strana matraca je vybavená profiláciou v tvare kociek, vyvinutou pre zdravotné matrace. Kocky CubeCare optimalizujú rozloženie tlaku a pomáhajú zabrániť preležaniu. Každá kocka reaguje samostatne.

Ramenné kolísky - vhodné pre zákazníkov, ktorí spájajú na boku. Obmedzia tlak a ochránia ramenné kĺby počas spánku na boku.

Panvová zóna - Zosilnená časť matraca s koncentrovaným tlakom. Ochrana bedrových kĺbov.

Antibakteriálny dvojdielny prateľný poťah (60°C) s Thermo&Air Control

Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® - viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti, zamedzuje tvorbe živného prostredia pre roztoče a je prevenciou vzniku plesní. Vhodný aj pre zákazníkov, ktorí sa nadmerne potia). 

Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov. Prešívaný je klimatizačnými vrstvami dutých vlákien.

Na poťahu po celom obvode je odvetrávací systém poťahu, ktorý spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, čí prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.

Ktorý Super Fox si mám kúpiť ?

Super Fox 18 cm - 3 cm pamäťovej peny. Pre deti a dorast. Komfort za skvelú cenu. Ideálnu tuhosť a ortopedické vlastnosti ponúkne pri zaťažení cca 40-70 kg.

Super Fox 20 cm - 4 cm pamäťovej peny. Stabilita, pohodlie, zdravie. Najobľúbenejší Fox, vhodný pre každého. Výškový štandard. Pokiaľ môžete, začnite tu.

Super Fox 22 cm - 4 cm pamäťovej peny. Viac stability, pružnosti a pohodlia.

Super Fox 24 cm - 4 cm pamäťovej peny. Vyššia trieda zdravého spania. Výška s pocitom istoty počas spánku, ľahké vstávanie i pre menej pohyblivé osoby.

Super Fox 26 cm - 4 cm pamäťovej peny. Vysoký matrac pre ľahšie vstávanie. Kráľovské spanie na posteli.

Super Fox 28 cm - 5 cm pamäťovej peny. unikát vo svete matracov. Nový rozmer spánku. Extra vysoký matrac s extra vysokou vrstvou pamäťovej peny. Maximálne komfortný a ortopedický !


Parametre

Celková výška v cm: 18, 20, 22, 24, 26, 28
Nosnosť: 135 kg
Záruka: 6 rokov
Tuhosť: 7, 9
Typ: Penové
Rozmer: 80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200
Vlastnosti: Studená pena, Protiroztočová úprava, Partnerský matrac, Anatomických zón 7, Latex, Pre alergikov, Antibakteriálny
Výrobca: Tropico - Hilding Anders

Recenzie

SuperFox Blue Classic - ​Som spokojná, je tvrdý, ale taký sme chceli.

Som spokojná, je tvrdý, ale taký sme chceli.

Urdzik Elena, 18.10.2018

Super Fox BLUE - matrac vyhovuje

Matrac vyhovuje, oproti starému matracu "nebo a dudy", som spokojná

Liptáková Emília, 16.11.2018

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2019 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk