Rozkladacia posteľ Linda
Rozkladacia posteľ Linda

Videá produktu:

Vyberte si variantu!
Slovenský výrobca
- 40 %

Rozkladacia posteľ Linda

Rozmer
Dekor
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
Na splátky od 45.54 € mesačne
455,40 € 759,00 €
- +

Popis a vlastnosti

Rozkladacia posteľ Linda vyniká svojou všestrannosťou . Môže slúžiť ako jednolôžko, dvojlôžko, manželská posteľ, ale aj ako sedačka a leňoška. Naviac má aj úložný priestor, do ktorého si môžete odložiť periny alebo sezónne veci.

Vhodné matrace nájdete v našej ponuke.

Rozkladacia posteľ Linda je vhodná do detských izieb, obývačiek, hosťovských izieb či ako prístelková posteľ v hoteloch a penziónoch.

Rozkladacia posteľ Linda je charakteristická je svojimi hranatými bokmi

Úložný priestor pri 80 cm širokej posteli je 203 litrov.

Po rozložení 160x200 cm.

Úložný priestor pri 90 cm širokej posteli je 227 litrov.

Po rozložení 180x200 cm.

Výška zadného čela je 950 mm.

V cene postele je rozťahovací rošt.

UPOZORNENIE : matrac presahuje po rozložení postele cca 7 cm.

Matrac nie je v cene rozkladacej postele.

Parametre

Výška veľkého čela: 95 cm
Záruka: 5 rokov
Typ: Rozkladacie
Materiál: Drevodekor
Úložný priestor: s úložným priestorom
Prevedenie: bez matracu
Rozmer: 90 x 200, 80 x 200
Výrobca: WOOD SERVICE

Recenzie

Môžeme vyjadriť veľkú spokojnosť s výrobkom

Vážená pani Gabovicová,

vo Wood service sme si na základe vzorky vystavenej v OC Laugaricio Trenčín objednali rozkladaciu posteľ. Po predvedení výrobku v predajni sme sa presvedčili, že jeho vlastnosti vyhovujú našim potrebám a akceptovali sme aj dodacie podmienky. Doručenie postele na našu adresu sa uskutočnilo v dohodnutom termíne. Okrem toho, že výrobok má očakávané estetické parametre, s pôžitkom využívame aj jeho úžitkové vlastnosti. Môžeme vyjadriť veľkú spokojnosť s výrobkom, ako aj so službami spojenými s jeho nákupom a dodaním.

V ďalšom podnikaní Vám prajeme veľa úspechov.

S pozdravom,

Vladimír Moško

Trenčianska Teplá

28.8.2017

Vyhovovalo nám že si nábytok môžeme osobne pozrieť

Dobrý deň,

požiadali ste nás o pár viet ... tak nech sa páci :
Pôvodne sme hľadali rozkladaciu postel do hosťovskej izby. Našli sme ich hodne, ale ani jedna nebola pevná a neposkytovala plnohodnotné spanie. Jedine u Vás sme našli to čo sme hľadali ...plnohodnotné rozkladacie dvojlôžko pevnej konštrukcie v kvalitnom prevedení s dostatočne veľkým úložným priestorom. Vyhovovalo nám že si nábytok môžeme osobne pozrieť, že jeho konštrukcia a vyhotovenie je overené a nie je to nejaký pokus vyrobený na mieru. Vycestovali sme teda za vami do predajne v Žiline. Váš predajca p.Rzesotová bola velmi milá, ochotná a trpezlivá; všetko nám vysvetlila a hlavne sa nás popýtala aj na veci, ktoré by nás nenapadli a uvedomili by sme si ich až potom, keď by bol nábytok v izbe ( a už by bolo neskoro )

); predbežnú objednávku sme urobili hneď na mieste, zvyšok sme doladili mailom; nakoľko bolo predvianočné obdobie dodacia lehota bola málinko dlhšia, ale veľmi oceňujeme, že naša objednávka bola vyhotovená presne v dohodnutom termíne. Dodávka a montáž prebehla bez problémov, mladí muži napriek náročným podmienkam, ktoré ich u nás čakali /vynáška na piate poschodie bez výťahu/ boli ochotní a slušní. Výsledok je nádherný sme veľmi spokojní. Nábytok je kvalitne vyhotovený, bez chybičky, používame ho cca 3 mesiace .... velká spokojnosť. Nakoniec izbička nie je hosťovská, ale privlastnili si ju naše dve slečny ako svoju spáleň :) Oceňujem taktiež, že polička ktorá sa nedopatrením poškodila pri výrobe bola dodaná dodatočne osobne dovezená k nám domov.

Spomeniem ešte aj ďakovný list od vašej firmy, ktorý nám bol dodatočne doručený. Je to drobnosť, ktorá sa u našich firiem ešte neudomácnila, poďakovať svojim zákazníkom za dôveru. Aj keď nešlo o nejakú veľkú zákazku :). Osobne sa teším, že takéto firmy u nás fungujú, ktoré si zákazníka vážia a nič nenechávajú na náhodu. Prajeme Vám veľa úspechov, a veľa spokoných zákazníkov.

V prílohe Vám zasielame ešte fotografiu spokojných užívateliek novej spálne :)

Ing. Dušan Šuchaň, Liptovský Mikuláš 27.3.2017

Takú perfektnú a zohratú prácu som ešte nevidela :-)

Dobrý deň,

nábytok presne splnil naše očakávania. Potrebovali sme vyriešiť spálňu a detskú izbu v jednom.

Rozkladacia posteľ je na tento účel výborná, ľahko sa rozkladá, má úložný priestor na periny a po zložení je zo spálne super detská izba.

Po rozložení má rozmery normálnej manželskej postele, výborne sa tam spí ( len sme si mali objednať mäkší matrac ale čo už zvykneme si hadam )

Písací stôl je taktiež perfektný.

Poradentsvo na predajni bolo profesionálne, vedeli ste poradiť v každom smere. Doručenie a montáž bola rýchla, chlapci presne vedia čo kam ako položiť a zmontovať priamo na mieste. Takú perfektnú a zohratú prácu som ešte nevidela :-)

Spokojnosť bola vo všetkých smeroch.

Mikulášová Ladislava, Bratislava 20.11.2017

Máte pekny cenovo dostupny tovar, ktory je slovensky a kvalitny.

Dobrý večer,

mam od Vás skrinu a gauč rozkladaci. Chodievam k Vam do obchodu velmi rada. Máte pekny cenovo dostupny tovar, ktory je slovensky a kvalitny. Nakupuje u Vas aj moja dcera a tiez je velmi spokojna. Personal je prijemny ,mily a monteri šikovni. Prajem Vam, veľa spokojnich zakaznikov.

Kunová, Bratislava, 12.9.2018

Presne na dohodnutý termín nám bola posteľ dovezená.

Dobrý deň,

prajem Vám všetko najlepšie do nového roku 2019 a veľa tak spokojných zákazníkov ako sme my.

Veľmi pekne Vám ďakujem za možnosť kúpiť si kvalitný produkt slovenskej výroby. Kupovali sme rozkladaciu posteľ Linda R s úložným priestorom pre nášho syna, ktorý žije v Nemecku. Rozhodnutie prišlo okamžite ako posteľ uvidel na výstave nábytku v NItre. Problematickejšia bola doprava do Nemecka, tú sme hľadali dlhšie. Nakoniec sme dopravu vyriešili a objednali posteľ vo Vašej predajni v Trenčíne v Laugaríciu. Pani v predajni bola veľmi milá, ochotná, vybrali sme dekor dreva, poťah. Presne na dohodnutý termín nám bola posteľ dovezená do Hosťoviec, chlapci ju ochotne vyložili a my sme riešili jej ďalší prevoz do Nemecka. Ten sa podaril veľmi rýchlo a náš syn už dnes spáva na novej posteli. Montáž síce musel zvládnuť sám, ale všetko dobre dopadlo. O jeho spokojnosti svedčí vyjadrenie a obrázok, ktorý posielam v nasledujúcom e-maily.

Súčasne sa chcem poďakovať aj za ďakovný list a priložený darčekový šek, veľmi milá pozornosť, ktorá v dnešnej uponáhľanej dobe nie je samozrejmosťou.

S pozdravom 

V. Bačová, Hosťovce, 4.1.2019

Pochvala patri inovativnej spolocnosti Woodservice v Hrusove, ktrora vyrobila takyto vyrobok podla potrieb zakaznikov.

Vazena pani Kolecanska! 

Chcem vyjadrit spokojnost s Vasim vyrobkom, postelou Linda R, ktoru som si objednala prostrednictvom predajnu nabytku WOOD Service GROUP s.r.o, AQUAPOLIS v Trnave. Dlho som hladala postel, ktoru mozem vyuzivat ako postel na spanie a ako sedacku do obyvacej izby. Najprv som zavolala do predajne, kde som sa skontaktovala s velmi ustretovou predavajucou, pani Mariou Doskocilovou, ktora mi odporucila osobne navstivit ich predajnu, aby som si vedela vybrat zhodnu farbu s mojim nabytkom. Dakujem jej, ze mi poradila spravnu farbu a mala som moznost vizualne vidiet vyrobok. Pochvala patri inovativnej spolocnosti Woodservice v Hrusove, ktrora vyrobila takyto vyrobok podla potrieb zakaznikov. 

S pozdravom 

Pazderkova, Levice,10.1.2019

Jej montáž bola v danom priestore veľkou výzvou, ale páni montážnici ju hravo zdolali

Dobrý deň. 

Toto je posteľ pre moju veľkú kočku ( moju dcéru). Jej montáž bola v danom priestore veľkou výzvou, ale páni montážnici ju hravo zdolali 

ĎAKUJEME!

Poláková, Trnava, 22.5.2019

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2019 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk