Stolár - nábytkár/ montážnik nábytku, operátor strojných zariadení

Wood Service Group, s.r.o.

Miesto práce: Hrušové 906, 91612 Bzince pod Javorinou, okres Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: možný ihneď

Mzdové podmienky (brutto): Priemerný plat 880 EUR/mesiac. 900 - 1000€ brutto zarobia šikovní a ochotní zamestnanci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor strojných zariadení. Obsluha strojov, ktoré sú riadené počítačom. Skladanie a balenie nábytku. Na tejto pozícii sa uplatnia aj absolventi škôl alebo ľudia, ktorí majú chuť učiť sa nové a moderné spôsoby výroby nábytku. Každého zaškolíme a naučíme ho ako čo najlepšie a najefektívnejšie pracovať, aby dosiahol vynikajúce platové ohodnotenie.

Dvojzmenná prevádzka.

Zamestnanec je platený na základe tabuľkových noriem.

Zamestnanecké výhody, benefity

Odmeny za dochádzku 50€
Výkonnostné odmeny - sú odmeny pri plnení noriem.
Stravné lístky v hodnote 3,90€
Budete tvoriť kvalitu v modernej výrobe
Šikovní a ochotní zamestnanci zarobia aj 900 - 1000€

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme pracovníkov, ktorí chcú byť hodnotení od svojho výkonu a ktorí preferujú odmeny za svoj výkon. Každého uchádzača zaškolíme. Plat sa upravuje podľa výkonu podaného za smenu. Po skúšobnej dobe a vzornej dochádzke pracovníci dostávajú tzv. dochádzkovú odmenu 50€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Uchádzač bude platený od výkonu. Uchádzač by mal byť zručný a mal by zvládať manuálnu prácu a zároveň požadujeme základné počítačové znalosti.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric ako živnosť v roku 2003. V roku 2010 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sme výrobno-obchodnou spoločnosťou. Našim produktom je výroba interiérového nábytku vysokej kvality s dlhou životnosťou. Preto sme dali na naše výrobky až 6-ročnú záruku. Špecializujeme sa na výrobu postelí, spálni, vstavaných skríň a predaj doplnkového tovaru, ako sú matrace, rošty a iné doplnky.

Centrála spoločnosti s výrobou sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové asi 6km od Nového Mesta nad Váhom. Odkiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom. Za účelom zvýšenia produktivity a kvality sme v roku 2015 pristavili nový výrobnú halu a osadili najmodernejšiu technológiu v oblasti nábytkárskej výroby. Investícia do rozvoja a inovovania firmy v roku 2015 predstavovala hodnotu 400 tis. Eur. V roku 2019 sme spravili ďalšiu investíciu vo výške 200 tis. Eur. Jedným z našich cieľov je stála inovácia a expanzia spoločnosti.

V súčasnosti máme otvorené vlastné vzorkové predajne v štyroch krajských mestách a to v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Žiline. Podniková predajňa je v Hrušovom pri Novom Meste Nad Váhom, kde sa nachádza aj celá výroba nábytku. V našich predajniach ponúkame ďalšie služby ako predaj matracov a doplnkov do spální.
Našim cieľom je vybudovať celoslovenskú sieť predajní a stať sa jednotkou vo výrobe a predaji postelí a spální na slovenskom trhu.

Patríme medzi piatich najväčších výrobcov spálňového nábytku na Slovensku.

Naši zákazníci sú koneční spotrebitelia v priemernom veku 25-35 rokov, ktorí vedia oceniť kvalitu a primeranú cenu našich výrobkov.
Zavedením interného softwaru sme sprehľadnili tok objednávok vo výrobe. Každý užívateľ tohto softwaru si môže preveriť, kde sa nachádza konkrétna zákazka a v akom stave rozpracovanosti je. Od ponuky až po expedíciu.

Naši zamestnanci oceňujú priateľskú atmosféru. Sme mladý kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

Každoročne sa zúčastňujeme na výstavách nábytku v Bratislave a v Nitre. V roku 2013 na výstave Moddom Incheba v Bratislave sme získali ocenenie za dizajn. V roku 2014 nám bol udelený certifikát bonitnej firmy od Národeného informačného centra Slovenskej republiky a v roku 2015 certifikát dôverihodnej firmy od Centra výskumu názorov zákazníkov. V roku 2016 sme dostali ocenenie QUDAL za kvalitu.


ÚČEL FIRMY:
Poslaním našej firmy Wood Service Group, je vyrábať, tvoriť a poskytovať výrobky a služby výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn a prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov.

CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wood Service Group, s.r.o.
Hrušové 906
916 12 Bzince pod Javorinouhttp://www.woodservice.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Balaj
Tel.: +421917 712 806
E-mail: personalne@woodservice.sk

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

Nenašli ste nábytok, ktorý ste hľadali? Sme výrobca nábytku, radi Vám vyrobíme to čo potrebujete.

Nechajte nám svoje telefónne číslo.

Zavoláme Vám späť čo najskôr.

© 2022 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk