Stolár - nábytkár/ montážnik nábytku, operátor strojných zariadení

Wood Service Group, s.r.o.

Miesto práce: Hrušové 906, 91612 Bzince pod Javorinou, okres Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: možný ihneď

Mzdové podmienky (brutto): Priemerný plat 880 EUR/mesiac. 900 - 1000€ brutto zarobia šikovní a ochotní zamestnanci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor strojných zariadení. Obsluha strojov, ktoré sú riadené počítačom. Skladanie a balenie nábytku. Na tejto pozícii sa uplatnia aj absolventi škôl alebo ľudia, ktorí majú chuť učiť sa nové a moderné spôsoby výroby nábytku. Každého zaškolíme a naučíme ho ako čo najlepšie a najefektívnejšie pracovať, aby dosiahol vynikajúce platové ohodnotenie.

Dvojzmenná prevádzka.

Zamestnanec je platený na základe tabuľkových noriem.

Zamestnanecké výhody, benefity

Odmeny za dochádzku 50€
Výkonnostné odmeny - sú odmeny pri plnení noriem.
Stravné lístky v hodnote 3,90€
Budete tvoriť kvalitu v modernej výrobe
Šikovní a ochotní zamestnanci zarobia aj 900 - 1000€

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme pracovníkov, ktorí chcú byť hodnotení od svojho výkonu a ktorí preferujú odmeny za svoj výkon. Každého uchádzača zaškolíme. Plat sa upravuje podľa výkonu podaného za smenu. Po skúšobnej dobe a vzornej dochádzke pracovníci dostávajú tzv. dochádzkovú odmenu 50€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Uchádzač bude platený od výkonu. Uchádzač by mal byť zručný a mal by zvládať manuálnu prácu a zároveň požadujeme základné počítačové znalosti.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric ako živnosť v roku 2003. V roku 2010 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sme výrobno-obchodnou spoločnosťou. Našim produktom je výroba interiérového nábytku vysokej kvality s dlhou životnosťou. Preto sme dali na naše výrobky až 6-ročnú záruku. Špecializujeme sa na výrobu postelí, spálni, vstavaných skríň a predaj doplnkového tovaru, ako sú matrace, rošty a iné doplnky.

Centrála spoločnosti s výrobou sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové asi 6km od Nového Mesta nad Váhom. Odkiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom. Za účelom zvýšenia produktivity a kvality sme v roku 2015 pristavili nový výrobnú halu a osadili najmodernejšiu technológiu v oblasti nábytkárskej výroby. Investícia do rozvoja a inovovania firmy v roku 2015 predstavovala hodnotu 400 tis. Eur. V roku 2019 sme spravili ďalšiu investíciu vo výške 200 tis. Eur. Jedným z našich cieľov je stála inovácia a expanzia spoločnosti.

V súčasnosti máme otvorené vlastné vzorkové predajne v štyroch krajských mestách a to v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Žiline. Podniková predajňa je v Hrušovom pri Novom Meste Nad Váhom, kde sa nachádza aj celá výroba nábytku. V našich predajniach ponúkame ďalšie služby ako predaj matracov a doplnkov do spální.
Našim cieľom je vybudovať celoslovenskú sieť predajní a stať sa jednotkou vo výrobe a predaji postelí a spální na slovenskom trhu.

Patríme medzi piatich najväčších výrobcov spálňového nábytku na Slovensku.

Naši zákazníci sú koneční spotrebitelia v priemernom veku 25-35 rokov, ktorí vedia oceniť kvalitu a primeranú cenu našich výrobkov.
Zavedením interného softwaru sme sprehľadnili tok objednávok vo výrobe. Každý užívateľ tohto softwaru si môže preveriť, kde sa nachádza konkrétna zákazka a v akom stave rozpracovanosti je. Od ponuky až po expedíciu.

Naši zamestnanci oceňujú priateľskú atmosféru. Sme mladý kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

Každoročne sa zúčastňujeme na výstavách nábytku v Bratislave a v Nitre. V roku 2013 na výstave Moddom Incheba v Bratislave sme získali ocenenie za dizajn. V roku 2014 nám bol udelený certifikát bonitnej firmy od Národeného informačného centra Slovenskej republiky a v roku 2015 certifikát dôverihodnej firmy od Centra výskumu názorov zákazníkov. V roku 2016 sme dostali ocenenie QUDAL za kvalitu.


ÚČEL FIRMY:
Poslaním našej firmy Wood Service Group, je vyrábať, tvoriť a poskytovať výrobky a služby výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn a prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov.

CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wood Service Group, s.r.o.
Hrušové 906
916 12 Bzince pod Javorinouhttp://www.woodservice.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Balaj
Tel.: +421917 712 806
E-mail: personalne@woodservice.sk

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2022 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk