Posteľ Lucka s úložným priestorom
Posteľ Lucka s úložným priestorom Posteľ Lucka s úložným priestorom Posteľ Lucka s úložným priestorom Posteľ Lucka s úložným priestorom Posteľ Lucka s úložným priestorom
Vyberte si variantu!
Slovenský výrobca
- 33 %

Posteľ Lucka s úložným priestorom

Rozmer
Dekor
Dodanie 15 - 20 pracovných dní
Na splátky od 42.75 € mesačne
427,46 € 638,00 €
- +

Popis a vlastnosti

Posteľ Lucka je posteľ, ktorá vzbudzuje dojem, že v jednoduchosti je krása.

Laminovaná drevotrieska hrúbky 38 mm zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie postele.

Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrúbky 2 mm, ktorá je farebne identická s celou posteľou. Posteľ je na výber v prevedení s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele.

Posteľ vyrobíme aj v atypickom rozmere. Kontaktujte nás.

UPOZORNENIE: Cena postele je bez roštu, matracu a nočného stolíka.

* fotografia je ilustračná.


Parametre

Šírka: 140, 160, 180, 200
Dĺžka: 200
Výška veľkého čela: 95 cm
Záruka: 5 rokov
Typ: Manželské, S úložným priestorom
Materiál: Drevodekor
Úložný priestor: s úložným priestorom
Prevedenie: bez matracu
Rozmer: 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200
Výrobca: WOOD SERVICE
Výška boku postele: 45 cm

Recenzie

Kvalitu materiálu môžem iba odporučiť.

So spoločnosťou Wood Service sme boli veľmi spokojný. Tento krát sme posteľ a komodu objednávali v predajni Styla v Bratislave. Pani nám super poradila.

Od začiatku objednania až po dodanie nebol žiadny problém. Nakoľko sme si ju montovali sami, podľa priloženého postupu, nebol to žiadny problém, rovnako ako aj so skriňou.

Kvalitu materiálu môžem iba odporučiť.

Ešte raz ďakujeme celému tímu ľudí"

V prílohe posielam aj foto celej spálne.

Prajem krásny deň.

Lucia Holasekova, Bratislava 20.9.2017

profesionálne poradenstvo

Dobry deň,

hoci sme pôvodne chceli odtieň, ktorý nemáte v ponuke, pri návšteve predajne nás očarila vystavená posteľ v dekóre white wood. Posteľ v našej jednoducho zariadenej spálni (biela šatníková skriňa, bledosivý koberec, biele steny) krásne vyniká.
Chceli by sme oceniť najmä profesionálne poradenstvo predávajúcej. Nesnažila sa nás vopred ovplyvniť informáciami o jednotlivých matracoch, ale zvolila opačný prístup - dala nám vyskúšať všetky ponúkané matrace a tie, ktoré sa nám najviac pozdávali nám podrobne popísala.
Našu spokojnosť iba potvrdila rýchla a profesionálna montáž (do hodiny).
Spí sa nám výborne, ďakujeme.

--
S pozdravom,
Ing. Marián Obal

Trnava

veď spokojný zákazník sa vždy vracia :-)

Vážená firma,

Váš výrobok sme si kúpili už druhý .S posteľou sme veľmi spokojní, motivovalo nás to k tejto ďalšej kúpe včetne stolíkov.

Montáž sme si už urobili vo svojej réžii.

Z našej strany vyzdvihujeme aj logistiku, nakoľko mi vieme, čo to odnáša.

Ale materiál, spracovanie a celkový dizajn hotového výrobku je na výbornú. Sme veľmi spokojní.

Ďakujeme a veríme ,že Vám budú pribúdať emaily, veď spokojný zákazník sa vždy vracia.:-)

S pozdravom

Mgr. Podšivková Katarína

Ďakujeme pekne.

Nábytok bol dodaný v danom termíne

Dobrý deň,

chceme poďakovať personálu predajne v Trnave pri výbere nábytku do našej spálne, manželská posteľ a skriňa. Maximálne ústretový prístup, pri výbere a ochota poradiť v každom smere. Nábytok bol dodaný v danom termíne a podľa dohody aj na určitú hodinu. Tiež chválime montážnikov za ich profesionálny prístup, rýchlu montáž a dokonca po sebe aj poupratovali. Na posteli sa nám spí ako v bavlnke a skriňa slúži k spokojnosti.

Ďakujeme

Poláš Miroslav, Trnava 21.8.2017

Som rád, že som si tento kúsok nábytku zakúpil práve u Vás.

Už pri prvom kontakte v trnavskej predajni som bol milo prekvapený s akým pozitívnym prístupom sa staviate k zákazníkom. Personál predajne mi poradil, vyšiel v ústrety mojím potrebám a v neposlednom rade promptne vybavil objednávku. Posteľ prišla behom 3 týždňov od objednania podľa zmluvy. S posteľou (foto v prílohe) som veľmi spokojný, som rád, že som si tento kúsok nábytku zakúpil práve u Vás. Skladanie postele bolo bezproblémové a teraz si užívam priam kráľovský spánok.

Šturdík Dávid, 18.8.2017

Trnava

Ďalším veľkým plusom je samozrejme až 6 ročná záruka na vaše produkty.

Milá spoločnosť Wood service,

koncom roka 2016 sme mali s partnerom milú povinnosť.

Zariaďovali sme si spoločný byt a ako prvú sme samozrejme hľadali vyhovujúcu, praktickú, no zároveň estetickú posteľ.

Vašu spoločnosť som evidovala už dlhšiu dobu, no pre návštevu prevádzky sme sa rozhodli aj pre podporu kvalitného slovenského výrobcu.

Od prvej návštevy predajne až po samotnú montáž sme boli maximálne spokojní.

Praktické rady a ústretovosť od predávajúceho, profesionalita a promptnosť montérov nás naozaj milo prekvapili.

Ďalším veľkým plusom je samozrejme až 6 ročná záruka na vaše produkty.

Ako darček sme od vás dostali praktický stolček, ku ktorému sme následne dokúpili dvojníka.

Ďakujeme a už teraz sa tešíme na zariaďovanie detskej izbičky.

Prikladáme aj foto :-)

Beňková Kristína, Bratislava 29.3.2017

Konečne v kľude prespím celú noc bez budenia

Dobrý deň pani Gabovicová.

So službami woodservice som veľmi spokojná, od poradenstva, kde bola pani v Trenčíne veľmi ochotná a trpezlivá, cez termín dodania, až po samotnú montáž, ktorá trvala naozaj len chvíľku, chlapci sú už zohratí a ide im to od ruky. Najlepšie rozhodnutie v mojom živote. Konečne v kľude prespím celú noc bez budenia, a to najpodstatnejšie , že vstávam oddýchnutá. Kvalitná posteľ aj matrace. 

Ďakujem, odporúčam všetkým známym a rodine.

S pozdravom Ručková Zdenka, Dubnica nad Váhom 21.11.2017

Vo vašej predajni v Laugariciu v TN som zakupil krasnu postel

Dobrý deň,

 vo vašej predajni v Laugariciu v TN som zakupil krasnu postel s ktorou som nesmierne spokojny hoci som hned aj reklamoval oškrety nočny stolik. Reklamacia bola však rychlo vybavena k mojej spokojnosti.

V prilohe vam zasielam foto spalne.

Beňačka Marcel , Chudá Lehota , 6.12.2017

Veľmi oceňujem pevnosť postele a jej rozmery

Dobrý deň,

moja skúsenosť s vašou spoločnosťou bola veľmi príjemná - od poradenstva pri výbere, cez platobné a dodacie podmienky po samotnú montáž a kvalitu postele.

Výber:
Bol som veľmi spokojný so skutočnosťou, že v podstate máte na výber jednu posteľ v rôznych úpravách (so skladovacím priestorom alebo bez, s čelom alebo bez, atď...), čím odpadlo nekonečné rozhodovanie a vyberanie medzi rôznymi posteľami, známe z iných predajní (IKEA, SCONTO, MERCURY MARKET a pod...).

Poradenstvo:
Bolo mi ponúknuté veľmi odborné poradenstvo a najviac oceňujem skutočnosť, že mi tovar nebol nútený predávajúcim, ale mohol som si vybrať podľa seba.

Dodanie a montáž:
Rýchlo, čisto, kvalitne. Nie je čo dodať.

Posteľ:
Veľmi oceňujem pevnosť postele a jej rozmery (predĺžená verzia - mám 195cm a 100kg). Poradené matrace sú veľmi príjemné, adekvátne tvrdé a spí sa v nich tak ako som dúfal že sa v nich spať bude.

Cena:
Na danú kvalitu produktu a služieb - adekvátna.

V prílohe posielam pár fotiek.

S pozdravom,

JUDr. Dušan RAFAJ, TT 16.2.2018

pani v predajni bola ochotná a trpezlivá.

Dobrý deň.

V prvom rade sa chcem pekne poďakovať , veľmi sme spokojní :) čo sa týka poradenstva taktiez veľká spokojnosť, bolo super všetko si vyskúšať a pani v predajni bola ochotná a trpezlivá. Objednanie a dodanie bolo rýchle a presne na dohodnutý termín aj čas. Pani montaznici to zvládli celkom rýchlo aj napriek našim nepríjemným schodom. Posteľ sme si poskladali síce sami, ale našťastie nič nechýbalo a boli nám nápomocné aj vaše montážne videá na stránke. Tak ďakujeme spí sa nám na nej výborne :)

S pozdravom

Poncerova Mariana, Tomášov 22.3.2018

...páči sa nám aj systém zatvárania "brzdenie" pri dojazde. Už žiadne trieskanie dverami :)

Dobrý deň 

Nakoľko sme sa nasťahovali až pred pár dňami, nemali sme dovtedy možnosť posteľ vyskúšať, preto odpovedáme až teraz :) Takže naša referencia:


Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli pre nákup spálne práve u Vás. Kúpili sme si posteľ Lenka bez UP kráľovská výška a matrace Romantika kašmír. Spí sa na nich neskutočne dobre. Doslovne, ako ľahneme, tak vstaneme :) Kúpili sme si aj skrine, Sú priestranné a páči sa nám aj systém zatvárania "brzdenie" pri dojazde. Už žiadne trieskanie dverami :) Dali sme si nábytok priviezť aj zmontovať. Všetko prebehlo v pohode a sme veľmi spokojní.

Určite odporúčame.

Pavlíkovci , Moravské Lieskové, 22.4.2018

Môžem vás ubezpečiť že sa páči každej návšteve.

Dobrý deň. 

predovšetkým sa chcem ospravedlniť že neposielam žiadnu fotku obavám sa že v mojej panelákovej spalne by to ani nebolo možne takúto fotku zrealizovať. Ale môžem vás ubezpečiť že sa páči každej návšteve rozdal som prospekty aj kontakty. Čo sa týka spalne som maximálne spokojný je super a vyhovuje mi jej výška vzhľadom na môj vek vstávam skoro vzpriamene. Čo sa týka vašej predajne som ja aj z manželkou maximálne spokojný ta možnosť že všetko si môžete ošiahať vyskúšať matrac ktorý je tvrdý alebo mäkký v tom vám žiadny internetový obchod nedokáže vyhovieť. Takže v Bratislave na Zlatých pieskoch mate perfektnú partiu. Čo sa týka samotnej montáže v podstate nebol žiadny problém z manželkou sme to v pohode zložili. 

Takže na zaver veľa úspechov nech sa vám darí. 

S pozdravom.

Jozef Homola, 14.4.2018

...výsledkom je jeden spokojný zákazník, ktorý Vašu spoločnosť isto doporučí svojim priateľom a známym.

Dobrý deň, 

s potešením som prijala Váš list. Snažím sa kupovať tovary vyrobené na Slovensku. S Vašim nábytkom sme nadmieru spokojní. Chcem vyjadriť poďakovanie pracovníkovi v žilinskej predajni za jeho profesionálny prístup k mojej požiadavke skrátiť posteľ o 10 cm, čo v iných predajniach bol problém riešiteľný iba za 50% prirážku k cene produktu. Tak isto za pomoc s výberom vhodného roštu. Firma dodržala termín dodania. Mladí muži, ktorí montovali posteľ boli ochotní, rýchli, jednoducho "profíci". Takže výsledkom je jeden spokojný zákazník, ktorý Vašu spoločnosť isto doporučí svojim priateľom a známym. Želám Vám dobrých klientov, usilovných spolupracovníkov a šťastie pri podnikaní. 

So srdečným pozdravom 

Věra Honnerová, 29.5.2018, Žilina

Perfektné poradenstvo s citom pre potreby zákazníka

Dobrý deň.

Zakúpili sme od Vás viac výrobkov:

  • -Manželskú posteľ Evka bez úložného priestoru
  • -Komodu
  • -Posteľ Lucka v šírke 140 cm.

Ako definovať nákup, voľbu a spokojnosť ... čo najvýstižnejšie ?

Perfektné poradenstvo s citom pre potreby zákazníka (výber materiálu, typu postele...

kolegyne na predajni sa nám venovali skutočne profesionálne),

jednoduchý proces objednania vďaka personálu na predajni, perfektná informovanosť o doručení a načasovaní doručenia.

Sľubovaná jednoduchosť montáže a poradenstvo pri doručení je naozaj realitou.

Dobrá voľba !!!

Zastavili sme sa s poďakovaním už aj na predajni po doručení a užívaní výrobkov.

Ďakujeme !

Silvia a Milan Schmidtoví, Svätý Jur, 10.6.2018

Som veľmi spokojná s Vašimi službami, najmä z toho dôvodu, že sú kvalitné a veľmi pekné

Dobrý deň, 

objednala som od Vás manželskú posteľ spolu s matracom a dvomi nočnými stolíkmi. Som veľmi spokojná s Vašimi službami, najmä z toho dôvodu, že sú kvalitné a veľmi pekné. Zvlášť by som chcela poďakovať pani predajkyni, ktorá mi pomáhala s výberom. Aj dodanie a montáž prebehli bez problémov.

Ingrida Steinhauserová, Oldza, 24.5.2019

S postelou aj so samotnými madracmi som nadpriemerne spokojny.

Dobrý deň 

S postelou aj so samotnými madracmi som nadpriemerne spokojny. 10 rokov som spával na rozkladacej postele na gauči a od kedy mam postel, neviem si ju vynachváliť. Madrace boli drahe, ale čím viac tým ďalej nelutujem svoju investiciu. Spí sa v nej vynikájuco 

Kristián Stríž, Bratislava, 27.5.2019

​Dobrý deň, toto je naša spálňa, za ktorú ďakujeme a sme veľmi spokojný.

Dobrý deň, toto je naša spálňa, za ktorú ďakujeme a sme veľmi spokojný. 

S pozdravom 

Kopúnovci, 26.6.2019

Sme spokojni, dobre sa nam spinka.. :)

Dobry den, 

Prisiel mi dakovny dopis. Posielame fotku novej postele, ako sa vynima v spalni. Sme spokojni, dobre sa nam spinka.. :) Dakujeme. Az by Vas zaujala fotka, mozem este bordel odpratat a poslat nanovo... :D 

Majte sa pekne! 

S pozdravom 

--

Ing. Katarína Bedušová, Žilina, 29.6.2019

Veľmi pozitívne hodnotím dodržanie dohodnutého termínu dodania a montáž postele.

Dobry deň, 

aj keď trochu neskôr, ale predsa posielam recenziu a fotku našej postele, s ktorou sme veľmi spokojní. Je to veľmi pekná a kvalitná posteľ. Tiež sme boli veľmi spokojní s poradenstvom v pobočke v Style v Bratislave. Veľmi pozitívne hodnotím dodržanie dohodnutého termínu dodania a montáž postele. Nákup v tomto obchode jednoznačne odporúčam. Pekný deň želám. 

S pozdravom 

Michala Šághyová, 19.8.2019, Bratislava

Posteľ je veľmi pevná. Vôbec sa nepohne a ani nevŕzga.

Dobrý deň, 

Posteľ Lucka bez úložného priestoru som si kúpila na základe recenzií. Posteľ je veľmi pevná. Vôbec sa nepohne a ani nevŕzga. Aj keď sa v noci pretáčam na druhý bok.

Chcela by som sa veľmi pekne podakovať vašej spoločnosti, za túto úžasnú a veľmi kvalitnú posteľ. Odporučila som ju už svojim priateľom. Takúto kvalitnú posteľ som este nemala.

ĎAKUJEM! :-) 

Jurigová, Bratislava, 14.9.2019

Úžasná posteľ

Úžasná posteľ

Stanislava Fasankova, 28.9.2019, Rajecké Teplice

postel, v ktorej sa perfektne vyspíme a vďaka ktorej je naša spálňa krajším miestom.

Dobrý večer, 

posielam Vám našu novú postel, v ktorej sa perfektne vyspíme a vďaka ktorej je naša spálňa krajším miestom. 

S POZDRAVOM 

MARIÁN ĎUNGEL S MANŽELKOU, Žilina, 20.10.2019

Na stiahnutie

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2019 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk