Nikdy som na lepšej posteli nespala...
Firmu Wood Service odporúčame všetkým priateľom a známym. Ako prvú som kupovala posteľ s nočnými stolíkmi, nakoľko som mala požiadavku na kráľovskú výšku postele. Posteľ má už 6 rokov a stále je ako nová, nikdy som na lepšej posteli nespala. Vstavané skrine sme brali do nového domu a tak isto sme s kvalitou a vyhotovením maximálne spokojní. Určite sa na túto firmu obrátime aj v budúcnosti.
Simona Dzurilová

