O nás

Firma Wood Service bola založená v roku 2003 ako živnosť - výroba nábytku na mieru. Postupom času za začala orientovať na sériovú výrobu. V roku 2009 sa pretransformovala na Wood Service Group, s.r.o. Firma začala sériovú výrobu postelí a spální s ďalšími produktami ako sú komody, nočné stolíky, otomany, voľne stojace skrine s posuvnými dverami ako aj vstavané skrine na mieru.
Zariaďujeme kompletné spálne v bytoch, domoch, hoteloch či penziónoch.

Cieľom našej firmy je vyrábať kvalitné výrobky z nadštandardných materiálov pri zachovaní prijateľnej ceny. Najdôležitejším zameraním našej spoločnosti je maximálne a kvalitne uspokojovať potreby zákazníkov pri výrobe postelí a spálňového nábytku.

Sme odborníci

Spoločnosť Wood Service Group, s.r.o., patrí medzi popredných výrobcov originálnych postelí a spální, ktorých kvality sú známe už tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku a v Čechách. Spoločnosť so sídlom na Slovensku v Trenčianskom kraji, v obci Hrušové, rozšírila svoje pôsobenie aj do Čiech, kam prináša overenú kvalitu, založenú na špičkovej technológii a výnimočnom dizajne.

Za vašim maximálnym komfortom a absolútnou spokojnosťou stojí tím zložený z odborníkov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v obore a tiež snaha posúvať úroveň výrobkov pod značkou Wood Service neustále vpred a plniť vaše sny a predstavy. Ponuka spoločnosti je v súlade s nárokmi moderného človeka na atraktivitu i funkčnosť a zároveň si zachováva svoj jedinečný charakter.

Bezkonkurenčná záručná doba na naše výrobky

Pri výrobe kvalitných postelí a spální je dôležitý kvalitný materiál, ale aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať určité kvalitatívne podmienky. Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrubou 2 milimetre, ktorá je farebne identická s celou posteľou.

Keď skombinujeme kvalitný materiál, moderné CNC stroje a perfektný tím pracovníkov, tak získame výrobky, ktorým sme s dôverou dali bezkonkurenčnú záručnú dobu 5 rokov. Vybrané produkty majú záručnú dobu 6 rokov alebo dokonca až 10 rokov. Výsledkom neustáleho kladenia dôrazu na kvalitu bol zavedený integrovaný systém manažérstva kvality a následne získanie certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO.

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Doprava zdarma
Dobrý anjel

Nenašli ste nábytok, ktorý ste hľadali? Sme výrobca nábytku, radi Vám vyrobíme to čo potrebujete.

Nechajte nám svoje telefónne číslo.

Zavoláme Vám späť čo najskôr.

© 2024 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk