O nás

Firma Wood Service bola založená v roku 2003 ako živnosť - výroba nábytku na mieru. Postupom času za začala orientovať na sériovú výrobu. V roku 2009 sa pretransformovala na Wood Service Group, s.r.o. Firma začala sériovú výrobu postelí a spální s ďalšími produktami ako sú komody, nočné stolíky, otomany, voľne stojace skrine s posuvnými dverami ako aj vstavané skrine na mieru.
Zariaďujeme kompletné spálne v bytoch, domoch, hoteloch či penziónoch.

Cieľom našej firmy je vyrábať kvalitné výrobky z nadštandardných materiálov pri zachovaní prijateľnej ceny. Najdôležitejším zameraním našej spoločnosti je maximálne a kvalitne uspokojovať potreby zákazníkov pri výrobe postelí a spálňového nábytku.

Sme odborníci

Spoločnosť Wood Service Group, s.r.o., patrí medzi popredných výrobcov originálnych postelí a spální, ktorých kvality sú známe už tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku a v Čechách. Spoločnosť so sídlom na Slovensku v Trenčianskom kraji, v obci Hrušové, rozšírila svoje pôsobenie aj do Čiech, kam prináša overenú kvalitu, založenú na špičkovej technológii a výnimočnom dizajne.

Za vašim maximálnym komfortom a absolútnou spokojnosťou stojí tím zložený z odborníkov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v obore a tiež snaha posúvať úroveň výrobkov pod značkou Wood Service neustále vpred a plniť vaše sny a predstavy. Ponuka spoločnosti je v súlade s nárokmi moderného človeka na atraktivitu i funkčnosť a zároveň si zachováva svoj jedinečný charakter.

Záruka 6 rokov na naše výrobky

Pri výrobe kvalitných postelí a spální je dôležitý kvalitný materiál, ale aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať určité kvalitatívne podmienky. Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrubou 2 milimetre, ktorá je farebne identická s celou posteľou.

Keď skombinujeme kvalitný materiál, moderné CNC stroje a perfektný tím pracovníkov, tak získame výrobky, ktorým sme s dôverou dali 6-ročnú záruku.Výsledkom neustáleho kladenia dôrazu na kvalitu bol zavedený integrovaný systém manažérstva kvality a následne získanie certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009.

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2022 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk