Záruka 6 rokov

Pri výrobe kvalitných postelí a spální je dôležitý kvalitný materiál, ale aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať určité kvalitatívne podmienky. Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrubou 2 milimetre, ktorá je farebne identická s celou posteľou.

Materiál obrábame na najmodernejších nábytkárskych CNC strojoch, ktoré sú riadené počítačmi. Výrobný proces začína porezom materiálu na CNC nárezovej píle, ktorá zabezpečuje dokonalý rez a a perfektnú presnost jednotlivých dielcov. Narezané dielce sa presúvajú k ohraňovaciemu stroju, ktorý ošetrí rezané časti kvalitnou ABS hranou hrúbky 2mm. Táto hrana sa spojí s jednotlivými dielcami pri teplote 190 ºC. Dalším krokom je presun dielcov k vŕtaciemu a frézovaciemu CNC stroju, ktorý opracováva jednotlivé dielce tak, aby boli spoje presné a pevné. CNC technológia zabezpečuje našim výrobkom dokonalú presnosť a kvalitu. Nasledujúci krok je skladanie jednotlivých dielcov na jednotlivé kusy nábytku, ktorý sa potom balí a expeduje.

Náš obsluhujúci personál na CNC strojoch je kvalifikovaný a školený na prácu so zložitou technológiou. Všetci zamestnanci sú školení a pravidelne zaúčaní v nových trendoch výroby nábytku. Kvalifikovaní zamestnanci, ktorí si robia svoju prácu precízne a s láskou, sú našou pýchou.

Keď skombinujeme kvalitný materiál, moderné CNC stroje a perfektný tím pracovníkov, tak získame výrobky, ktorým sme s dôverou dali 6-ročnú záruku. Výsledkom neustáleho kladenia dôrazu na kvalitu bol zavedený integrovaný systém manažérstva kvality a následne získanie certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009.

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2022 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk