Záruka 6 rokov

Pri výrobe kvalitných postelí a spální je dôležitý kvalitný materiál, ale aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať určité kvalitatívne podmienky. Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrubou 2 milimetre, ktorá je farebne identická s celou posteľou.

Materiál obrábame na najmodernejších nábytkárskych CNC strojoch, ktoré sú riadené počítačmi. Výrobný proces začína porezom materiálu na CNC nárezovej píle, ktorá zabezpečuje dokonalý rez a perfektnú presnost jednotlivých dielcov. Narezané dielce sa presúvajú k ohraňovaciemu stroju, ktorý ošetrí rezané časti kvalitnou ABS hranou hrúbky 2mm. Táto hrana sa spojí s jednotlivými dielcami pri teplote 190 ºC. Dalším krokom je presun dielcov k vŕtaciemu a frézovaciemu CNC stroju, ktorý opracováva jednotlivé dielce tak, aby boli spoje presné a pevné. CNC technológia zabezpečuje našim výrobkom dokonalú presnosť a kvalitu. Nasledujúci krok je skladanie jednotlivých dielcov na jednotlivé kusy nábytku, ktorý sa potom balí a expeduje.

Náš obsluhujúci personál na CNC strojoch je kvalifikovaný a školený na prácu so zložitou technológiou. Všetci zamestnanci sú školení a pravidelne zaúčaní v nových trendoch výroby nábytku. Kvalifikovaní zamestnanci, ktorí si robia svoju prácu precízne a s láskou, sú našou pýchou.

Keď skombinujeme kvalitný materiál, moderné CNC stroje a perfektný tím pracovníkov, tak získame výrobky, ktorým sme s dôverou dali 5-ročnú, vybraným posteliam dokonca až 10 ročnú záruku. Záruku si môžete predĺžiť o 1 rok, ak nám zašlete fotografiu a krátku referenciu na email postele-spalne@woodservice.sk 


Výsledkom neustáleho kladenia dôrazu na kvalitu bol zavedený integrovaný systém manažérstva kvality a následne získanie certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009.

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Doprava zdarma
Dobrý anjel

Nenašli ste nábytok, ktorý ste hľadali? Sme výrobca nábytku, radi Vám vyrobíme to čo potrebujete.

Nechajte nám svoje telefónne číslo.

Zavoláme Vám späť čo najskôr.

© 2024 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk