Pani na predajni bola neskutočne šikovná

16. 03. 2018

Dobrý deň,

z Vašej spoločnosti sme si objednali celú spálňu. Začalo to tým, že nám „padla do oka“ posteľ, ktorá bola iná ako vo všetkých ostatných obchodoch s nábytkom. Pôvodne sme neplánovali kúpu celej spálne, ale po sedení u pani Mikulovej vo Vašej predajni v Laugaríciu, ktorá nám vizualizovala celú izbu, a to aj so šikmým stropom, ktorý máme na poschodí, kde je spálňa umiestnená a po vyčíslení celkovej sumy, ktorá bola pre nás prijateľná, sme začali uvažovať nad objednaním celej spálne.

Pani na predajni bola neskutočne šikovná a po viacerých alternatívach vizualizácie sme sa zhodli na konečnej verzii. Celý prístup pri následnej návšteve predajne a objednávaní bol veľmi kultivovaný. Vyskúšali sme matrace, opätovne sme sa vrátili pre farebnú „vzorku“ materiálu, nakoľko sme do spálne potrebovali kúpiť aj závesy a farebne sme ich potrebovali doladiť. Čas dodania bol podľa dohody a páni, ktorí nám robili montáž spálne boli taktiež veľmi šikovní. Jediný problém máme s komodou. Vrchná zásuvka na komode na boku jemne odstáva a spodnú zásuvku otvárame až na opakový pokus.

Posteľ zostala z celkového zariadenia spálne stále TOP :) . Každý večer sme s manželom prekvapení, ako sa nám dobre leží, aj keď manžel má obojstranný matrac otočený na tvrdšiu stranu a ja na mäkšiu. Druhý v obľúbenosti je otoman, pre ktorý sme rozhodli napriek tomu, že izba nie je až taká veľká. Toto rozhodnutie sme ocenili, keď otoman využívame na rýchle upratanie prikrývok a županov. Dá sa naň posadiť, ľahnúť aj čítať knižka. A je krásny :).

Obaja sme spokojní a ak by sme prerábali ďalšiu izbu, určite by Vaša predajňa bola prvá, kam by sme sa išli inšpirovať. Izba nie je veľká, takže fotky z nej sa nedajú urobiť tak pekne ako vo veľkej predajni. Napriek tomu zasielam dve fotografie, ktoré sme urobili v „mobilovej kvalite" hneď po montáži spálne a posielali sme ich synovi do zahraničia, aby sa aj on potešil.

Prajem pekný deň

Peťovská Gabriela, Hrabovka 16.3.2018

Najnovšie články

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2020 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk