Posteľ aj skriňa sú nádherne...
Posteľ aj skriňa sú nádherne. Spĺňajú všetky zadané požiadavky. Ohľadom matracu som si nechala poradiť a bol to dobrý krok. Po dlhých rokoch sa poriadne vyspíme! Montáž sme si robili svojpomocne. Ak má človek chuť a čas, zvládne to. Je radosť urobiť si radosť kvalitným nábytkom.
Renáta S., Stará Turá
