Spraví z obyčajnej spálne veľmi príjemné miesto...
Posteľ Zuzka som mala vyhliadnutú už dlhšie a konečne som si ju dopriala. Vedela som, čo od nej môžem čakať, nakoľko som si ju v predajni bola pár krát pozrieť.
Po zložení doma ma však aj tak príjemne prekvapila. Pôsobí veľmi pevne, nič nevŕzga a spracovanie je naozaj precízne. Oceňujem najmä detaily – prevedenie, pevnosť konštrukcie, materiály aj celkový dojem pôsobia elegantne a kvalitne.
Až doma som si naplno uvedomila ten pocit komfortu, ktorý Zuzka ponúka – nie okázalý luxus, ale skôr taká tichá, prirodzená elegancia, ktorá spraví z obyčajnej spálne veľmi príjemné miesto.
Za mňa spokojnosť a určite by som si vybrala znova.
Karina D., Dolná Súča
