Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Takže na záver chcem len potvrdiť , že som veľmi , veľmi spokojný a som rád, že som si vybral vašu firmu na realizáciu n

Dobrý deň

V prvom rade musím povedať, že o Vašej firme som nikdy nepočul a na odporúčanie kolegu som navštívil Vašu predajňu v Trnave. Už na prvý pohľad ma Vaše výrobky ohromili svojou mohutnosťou a perfektným prevedením. Už v tom momente som bol rozhodnutý , že odtiaľto neodídem bez objednania tovaru.

Aj sa tak stalo. S Vašou zástupkyňou sme si sadli jak sa hovorí na zadok a do 10 min sme mali objednávku nachystanú. Povedal som čo chceme a bolo. Nevymýšľala, neprehovárala, nezveličovala išla priamo na vec a dohoda bola na stole. /Nie jak u tých ,,poliakov,, čo Vám ponúkajú neviem čo vychvaľujú to do neba a potom to stojí za ...... /

Takže ako píšem, do 10 min som mal objednané tri postele !!!!

Po týždni nám to s manželkou nedalo a opäť sme Vás navštívili a scenár bol podobný ako o pár riadkov vyššie.

10 min a boli objednané 2 skrine ,2 komody,2 písacie stoly.

Termín dodania bol presne taký na akom sme sa dohodli, chlapci sa ohlásili včas, prišli pozdravili , pustili sa do roboty a za 2 – 3 hodinky bolo hotovo. Každý jeden diel mi predviedli, preverili správnosť montáže a odchádzali.

Takže na záver chcem len potvrdiť , že som veľmi , veľmi spokojný a som rád, že som si vybral vašu firmu na realizáciu nášho interiéru. Každej návšteve, ktorá k nám príde a ktorej sa nábytok páči vrelo odporúčam vašu firmu !!!

S pozdravom

Branislav Chudý, Opoj, 11.6.2018

Novinky na email

newsletter obrázok

Získajte najnovšie články a návody ako prvý

E-mail bol pridaný, ďakujeme

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel