ZDRAVO A S POCITOM LUXUSU

14. 03. 2018

Majitelia hotelov dbajú na to, aby boli izby pre tých najvyberavejších zákazníkov zariadené naozaj nadštandardne. Vedia, že tým najdôležitejším nábytkom izby je posteľ, a preto najväčšiu pozornosť venujú práve jej výberu. Na pocit pohodlia na posteli nevplýva len jej šírka, dĺžka či prevedenie matraca, ale aj výška, v ktorej je položený. Veď určite sa aj vám spí lepšie na dostatočne vysokej posteli ako na lôžku, ktoré je doslova nalepené na zemi. Komfort z luxusných hotelových izieb vo forme kráľovsky vysokých postelí si môžete vďaka Wood Service Group dopriať aj u vás doma.

VÝŠKA LÔŽKA SA MÔŽE VYŠPLHAŤ AŽ NA 70 CENTIMETROV

Ak sa chcete aj vy ráno zobúdzať svieži, cítiť sa vo svojej posteli zdravo a zároveň luxusne, postele z radu Kráľovská veľkosť si určite získajú vašu pozornosť. Ich hlavnou odlišnosťou oproti iným lôžkam je ich atypická a nadštandardná výška. Z bežných 45 cm vyrástli tieto postele až na výšku 55 cm, ktorá vám počas spánku či oddychu dodá pocit nadnesenosti a vytvorí vám maximálny komfort. V závislosti od hrúbky matraca sa môže vzdialenosť od zeme po spaciu plochu vyšplhať na 65 až 70 centimetrov, čím si aj vy doma doprajete spánok ako prominentní hostia v luxusných hoteloch.

POSTELE Z LÍNIE KRÁĽOVSKÁ VEĽKOSŤ UĽAHČIA RANNÉ VSTÁVANIE

Veľmi významným dôvodom, prečo sú vyššie položené postele predurčené na zdravý a komfortný oddych, je uľahčené vstávanie. Kĺby sú ráno nerozhýbané, mierne stuhnuté, a preto môže zdvíhanie sa z postele robiť problém, najmä starším ľuďom či tým, ktorí trpia ochoreniami pohybového aparátu. V porovnaní so stávaním z nízkej postele je vstávanie z jednej z postelí Kráľovskej veľkosti svižnejšie a vyžaduje si menšie zapojenie fyzickej sily. Stačí sa len jednoducho prevaliť na kraj postele, dať nohy na zemi a už prakticky stojíte.

KRÁĽOVSKÉ POSTELE S KRÁĽOVSKY VEĽKÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Veľká vzdialenosť medzi zemou a spacou plochou vytvára priam ideálne podmienky na využitie miesta pod posteľou na vytvorenie úložných priestorov. A postele z línie Kráľovská veľkosť sa vyrábajú aj vo verzií, ktoré ich majú zabudované, dokonca s najväčšou kapacitou vo svojej triede. Ak sa rozhodnete pre tento variant, získate úložný priestor s objemom až 1440 litrov, ktorý pojme naozaj čokoľvek, čo potrebujete uskladniť.

KVALITU GARANTUJE ODVÁŽNA 6 ROČNÁ ZÁRUKA

Za garanciu kvality produktov môžeme považovať aj sebavedomie výrobcu ponúknuť pre svojich klientov podmienky, aké sa hľadajú len ťažko. Wood Service Group dbá na precíznu výrobu nábytku a preto vám aj na  vybrané postele dokáže poskytnúť až 6 ročnú záruku. Vyberte si jednu z nich aj vy na Postele-spalne.sk alebo navštívte jednu z našich predajní.

Najnovšie články

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2022 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk