Každý deň prinášame našim zákazníkom produkty najvyššej kvality

Firma Wood Service bola založená v roku 2003 ako živnosť - výroba nábytku na mieru. Postupom času za začala orientovať na sériovú výrobu. V roku 2009 sa pretransformovala na Wood Service Group, s.r.o. Firma začala sériovú výrobu postelí a spální s ďalšími produktami ako sú komody, nočné stolíky, otomany, voľne stojace skrine s posuvnými dverami ako aj vstavané skrine na mieru. Zariaďujeme kompletné spálne v bytoch, domoch, hoteloch či penziónoch. 

Spoločnosť Wood Service Group, s.r.o., patrí medzi popredných výrobcov originálnych postelí a spální, ktorých kvality sú známe už tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku a v Čechách. Spoločnosť so sídlom na Slovensku v Trenčianskom kraji, v obci Hrušové, rozšírila svoje pôsobenie aj do Čiech, kam prináša overenú kvalitu, založenú na špičkovej technológii a výnimočnom dizajne.

Náš profesionálny tím

Postele-Spálne

Administratíva

To pravé miesto pre nápady, kreativitu a vylepšenia

Logistika

Komplexné zabezpečenie logistických služieb, doprava a špedícia

Výroba a stroje

Kvalitné spracovanie originálnych postelí a spální

Za vašim maximálnym komfortom a absolútnou spokojnosťou stojí tím zložený z odborníkov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v obore a tiež snaha posúvať úroveň výrobkov pod značkou Wood Service neustále vpred a plniť vaše sny a predstavy. Ponuka spoločnosti je v súlade s nárokmi moderného človeka na atraktivitu i funkčnosť a zároveň si zachováva svoj jedinečný charakter. 

Pri výrobe kvalitných postelí a spální je dôležitý kvalitný materiál, ale aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať určité kvalitatívne podmienky. Naše postele a spálne sú vyrobené z laminovanej drevotriesky od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm, ktorou sa vyznačujú naše výrobky, zabezpečuje vynikajúcu a bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrubou 2 milimetre, ktorá je farebne identická s celou posteľou. 

Keď skombinujeme kvalitný materiál, moderné CNC stroje a perfektný tím pracovníkov, tak získame výrobky, ktorým sme s dôverou dali 6-ročnú záruku.Výsledkom neustáleho kladenia dôrazu na kvalitu bol zavedený integrovaný systém manažérstva kvality a následne získanie certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2009.

Možnosti nástupu pre odborníkov v oblasti obchodu

Voľné pracovné pozície

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdete kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Kontaktný formulár

Máte nejaké otázky? Nenašli ste na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím Vám kedykoľvek rád poradí.

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel
Vyhrajte posteľ!

© 2021 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk