Majiteľ

Školu „Slovenskú poľnohospodársku Univerzitu“ v Nitre som úspešne skončil v roku 2001. Nasledoval pobyt v USA a keď som sa vrátil, stál som pred rozhodnutím ako ďalej. Vedel som, že chcem niečo tvoriť, niečo vyrábať. Niečo, čo by malo hodnotu na dlhé roky a na čo by som bol hrdý.

Od malička ma bavilo pomáhať dedkovi v jeho stolárskej dielničke. Preto som mal k tejto výrobe veľmi blízko. Dal som dokopy tím stolárov, ktorí mali bohaté skúsenosti. V roku 2003 som spustil stolársku výrobu. Začali sme s výrobou na mieru so všetkým, čo k tomu patrilo. Postupne sa naša firma rozrástla a zamestnávala stále viac odborníkov na jednotlivé oblasti. Výrobu sme rozdelili na dve hlavné časti. Nábytkársku časť so zameraním na výrobu postelí a spálni a časť pre výrobu altánkov, pergol a drevostavieb na mieru.

Našu úspešnú pozíciu na Slovenskom trhu a vo výrobe postelí a spální dokazujú tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku a Česku.

Hlavným cieľom našej firmy je spokojnosť našich zákazníkov. Dávame zákazníkom istotu, že kupujú od profesionálov. Dokazujeme to 6 ročnou zárukou na naše výrobky. Naša výroba, ktorá sa nachádza v Hrušovom pri Novom Meste nad Váhom, je zariadená profesionálnymi CNC strojmi.
Tieto stroje len potvrdzujú presnosť, precíznosť a kvalitu našej výroby.

Taktiež sme sa zamerali na služby, kde sa staráme o našich zákazníkov. Vypracovávame kompletné dizajnové návrhy spální, robíme poradenstvo, dovoz, montáž, záručný a pozáručný servis.

„Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste!“

Ing. Peter Kuric

Keďže spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá, rád privítam postrehy, pripomienky, respektíve návrhy, čo by sme v našej spoločnosti mohli pre vás urobiť lepšie.

Ak ste spokojní, napíšte nám na zakaznici@woodservice.sk alebo nám pošlite fotku Vašej krásnej spálne a my ju uvedieme na web, aby sme mohli inšpirovať ďalších zákazníkov.

Ak je niečo čo Vám vadilo alebo sme sa Vám dostatočne nevenovali, napíšte to prosím Vás priamo mne na kuric@woodservice.sk alebo zatelefonujte priamo na môj mobil 0903 750 151. Ďakujem

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Doprava zdarma
Dobrý anjel

Nenašli ste nábytok, ktorý ste hľadali? Sme výrobca nábytku, radi Vám vyrobíme to čo potrebujete.

Nechajte nám svoje telefónne číslo.

Zavoláme Vám späť čo najskôr.

© 2024 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk