Majiteľ

Školu „Slovenskú poľnohospodársku Univerzitu“ v Nitre som úspešne skončil v roku 2001. Nasledoval pobyt v USA a keď som sa vrátil, stál som pred rozhodnutím ako ďalej. Vedel som, že chcem niečo tvoriť, niečo vyrábať. Niečo, čo by malo hodnotu na dlhé roky a na čo by som bol hrdý.

Od malička ma bavilo pomáhať dedkovi v jeho stolárskej dielničke. Preto som mal k tejto výrobe veľmi blízko. Dal som dokopy tím stolárov, ktorí mali bohaté skúsenosti. V roku 2003 som spustil stolársku výrobu. Začali sme s výrobou na mieru so všetkým, čo k tomu patrilo. Postupne sa naša firma rozrástla a zamestnávala stále viac odborníkov na jednotlivé oblasti. Výrobu sme rozdelili na dve hlavné časti. Nábytkársku časť so zameraním na výrobu postelí a spálni a časť pre výrobu altánkov, pergol a drevostavieb na mieru.

Našu úspešnú pozíciu na Slovenskom trhu a vo výrobe postelí a spální dokazujú tisíce spokojných zákazníkov po celom Slovensku a Česku.

Hlavným cieľom našej firmy je spokojnosť našich zákazníkov. Dávame zákazníkom istotu, že kupujú od profesionálov. Dokazujeme to 6 ročnou zárukou na naše výrobky. Naša výroba, ktorá sa nachádza v Hrušovom pri Novom Meste nad Váhom, je zariadená profesionálnymi CNC strojmi.
Tieto stroje len potvrdzujú presnosť, precíznosť a kvalitu našej výroby.

Taktiež sme sa zamerali na služby, kde sa staráme o našich zákazníkov. Vypracovávame kompletné dizajnové návrhy spální, robíme poradenstvo, dovoz, montáž, záručný a pozáručný servis.

„Vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste!“

Ing. Peter Kuric

Keďže spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá, rád privítam postrehy, pripomienky, respektíve návrhy, čo by sme v našej spoločnosti mohli pre vás urobiť lepšie.

Ak ste spokojní, napíšte nám na zakaznici@woodservice.sk alebo nám pošlite fotku Vašej krásnej spálne a my ju uvedieme na web, aby sme mohli inšpirovať ďalších zákazníkov.

Ak je niečo čo Vám vadilo alebo sme sa Vám dostatočne nevenovali, napíšte to prosím Vás priamo mne na kuric@woodservice.sk alebo zatelefonujte priamo na môj mobil 0903 750 151. Ďakujem

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel

© 2022 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk