3 tipy, ktoré vám pomôžu pri výbere šatníka do spálne

28. 05. 2021

Nájsť správnu rovnováhu medzi štýlom a funkčnosťou šatníka a zvyšku nábytku v spálni môže byť zložité. Prečítajte si naše 4 tipy, ktoré vám pomôžu pri výbere šatníka do spálne.

 Aké sú moderné dizajny šatníkov, vďaka ktorým bude vaša spálňa ohromujúca? Dočítate sa tu.

Typ

Jedným z prvých rozhodnutí, ktoré budete musieť urobiť, je vybrať si medzi voľne stojacou šatníkovou skriňou a vstavanou skriňou. Samostatne stojace skrine je možné pohodlne preniesť do inej miestnosti alebo do nového domova, ak by ste sa náhodou sťahovali.

Alternatívou je vybrať si vlastnú šatníkovú skriňu na mieru. Aj keď vstavané skrine nie sú prenosné a ich návrh a výroba stoja nielen čas, ale aj peniaze, dajú vám tiež slobodu prispôsobiť si veľkosť, materiály, farby, povrchové úpravy a úložné doplnky podľa svojich predstáv.


Veľkosť

Pred zakúpením šatníka si skontrolujte veľkosť dostupnej podlahovej plochy a výšku stropu. Budete tiež musieť skontrolovať výšku tyče s odevom (u visiaceho oblečenia sa dĺžka tyče líši pre dospelých a detí). Dajte si pozor, aby skriňa nezablokovala akýkoľvek zdroj svetla. Medzi zvyškom vášho spálňového nábytku a šatníkovou skriňou si udržujte dostatočný priestor pre ľahký pohyb a obsluhu.

Zlaďte štýl šatníka s existujúcou témou vašich interiérov a ostatného spálňového nábytku. Patria sem napr. typy povrchových úprav, farby a detaily na dverách. Zaistite, aby sa estetika vášho šatníka aj spálne vzájomne dopĺňali, a tak vytvorili vizuálnu harmóniu.


Úschova

Rozhodnite sa, či chcete visiacu alebo policovú skriňu, alebo či preferujete zásuvky. Na trhu existuje celá škála možností, ktoré vyhovujú rôznym rozpočtom. Pamätajte teda na tieto dôležité faktory, skôr ako si vyberiete šatník do vašej spálne, aby ste si kúpili len to najlepšie! Nápady, ako si vybrať perfektnú šatníkovú skriňu, sme pre vás spísali aj v tomto článku

Najnovšie články

6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Doprava zdarma
Dobrý anjel

Nenašli ste nábytok, ktorý ste hľadali? Sme výrobca nábytku, radi Vám vyrobíme to čo potrebujete.

Nechajte nám svoje telefónne číslo.

Zavoláme Vám späť čo najskôr.

© 2024 Wood Service Group, s. r. o.

eshop na mieru vytvorilo vibration.sk