Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Referencie

Od začiatku objednania až po dodanie nebol žiadny problém.

So spoločnosťou Wood Service sme boli veľmi spokojný. Od začiatku objednania až po dodanie nebol žiadny problém. Skriňu sme objednali cez internet. Do pár minút ma kontaktovala pani a poslala komplet cenovú ponuku. Skriňa nám bola dodaná ešte v skoršom termíne ako bola dodacia doba. Boli sme veľmi spokojný. Skriňu nám doviezli super páni, ktorý nám pred tým zavolali, že sú na ceste. Nakoľko sme si ju montovali sami, podľa priloženého postupu, nebol to žiadny problém.

Kvalitu materiálu môžem iba odporučiť.

Nakoľko sme veľmi spokojný, plánujeme doobjednať posteľ a komodu.

Ešte raz ďakujeme celému tímu ľudí

Holaseková Lucia 18.8.2017 Bratislava

Skriňa EX270 so zrkadlom

monteri prišli v dohodnutom čase a ich práca bola rýchla

Dobrý deň, zasielam Vám recenziu na Vaše služby pri kúpe našej spálne.S donaskou a montážou sme boli maximálne spokojní, monteri prišli v dohodnutom čase a ich práca bola rýchla. S výberom typu postele a jej prevedenia sme tiež spokojni,nakolko som už bola rozhodnutá na základe Vašej internetovej stránky.V prílohe Vám zasielam fotku našej spálne,sme spokojni a dizajnovo sa páči aj našim známym.Dakujeme

Šmotláková Ingrid, 17.8.2017 Brestovany

Janka

urcite vas obchod odporucam aj svojim znamym :)

Dakujem za krasnu postel, od prvotnej navstevy v obchodnom dome Styla, cez poradenstvo az po dodanie a montaz- skvely pristup k zakaznikovi. urcite vas obchod odporucam aj svojim znamym:)

dakujem

dovinová katarína, plavecký štvrtok 17.8.

Lenka XL

Referencia

Referencia od zákazníka p. Hajduka Romana, 17.8.2017

Čalúnená posteľ Gabika.

Posteľ Gabika

Je kvalitná, pevná, vysoká, presne podľa mojich predstáv.

Dobrý deň, 

veľmi pekne ďakujem za posteľ od Vás. Je kvalitná, pevná, vysoká, presne podľa mojich predstáv. Predávajúca bola veľmi ochotná (a to ja som veľký špekulant) a bolo na nej vidieť že vie čo predáva. Samotná montáž prebehla rýchlo a profesionálne. Celkovo som veľmi spokojný s kúpou postele. Určite keď sa ma niekto opýta kde je najlepšie kúpiť posteľ, odporučim mu Vás.

Líňa Tomáš, PU

Danka Kráľovská výška

Krajšiu a praktickejšiu posteľ ako je táto si ani neviem predstaviť.

S posteľou od Wood Service som nadmieru spokojná.Od odborného poradenstva pri výbere typu postele a výšky, cez dodanie až po krásne obohatenie našej spálne. Vybrala som si posteľ Zuzka s úložným priestorom z orecha Dijon, ktorý nám ladí so skriňou z toho istého dreva. Krajšiu a praktickejšiu posteľ ako je táto si ani neviem predstaviť. Však posúdte sami.

Lidáková Michaela , Bratislava 9.7.2017

Posteľ Zuzka

Takto nejak si človek predstavuje profesionálne služby v obchode.

Dobrý deň vo Wood Service, 

kúpili sme u Vás posteľ Zuzka a sme veľmi spokojní. Dlho sme chodili a hľadali peknú posteľ a našli sme ju vo Vašej predajni v obchodnom dome Styla. Musíme pochváliť ústretovosť a profesionálny prístup personálu.

 Takisto sa chceme poďakovať za možnosť preskladniť tovar do momentu, kedy sme mali pripravené priestory a za super servis s dovozom a montážou postele. Takto nejak si človek predstavuje profesionálne služby v obchode. 

 S pozdravom a prianím veľa spokojných zákazníkov 

Michaela Marková, Nová Dedinka 4.7

Zuzka XL kráľovská výška

postel je masivna pevna ma bohaty ulozny priestor

Dobry den.
V prilohe posielam foto novej spalne.
S Vasou postelou a komodami sme spokojni.
Pocas objednania a vyberu dekoru nam Vasi pracovnici zabezpecili plnu spokojnost aj ked som 2 tyzdne pred dodanim postele zmenil dekor co velmi ocenujem.
Tiez nam pri objednani a rozhodovani ohladne komod poradili tak aby sme boli spokojni a neplatili zbytocne za A typ ktori sme chceli.
Pri montazi Vasi pracovnici nasli na bocnici vyvrtany otvot ktory tam nemal byt a bez problemov bola bocnica vymenena mozno by sme si to nevsimli ale ocenujem takyto pristup.

S postelou a komodami sme maximalne spokojni postel je masivna pevna ma bohaty ulozny priestor ,bohuzial nemam narok spat s manzelkou kedze moju polovicku postele zabrala dcera :)

Komody su tiez masivne s tichým zatvaranim ,co navrhujem odstranit su ostre hrany na kluckach a rukovetiach.

Zelam vsetko dobre.
S pozdravom
Uhliar z Trencina

3.7.2017

Zuzka kráľovská výška

Firmu odporúčam ďalším známym ako spokojný zákazník.

Dobrý deň,

Touto cestou by som chcel napísať svoj názor na firmu Woodservice, ktorá nám dodávala manželskú posteľ s nočnými stolíkmi.

Firmu som si vyhliadol na základe dobrých referencií od mojich známych. Na predajni mi ochotne poradili, stanovili cenu a dohodli sme sa na termíne dodania a montáže. Všetky náležitosti stanovené objednávkou firma dodržala, dokonca mi bolo umožnené z dôvodu rekonštrukcie bytu odsunúť termín montáže. Montáž trvala cca pol hodinu, výrobky boli dodané v požadovanej kvalite. Montážou nebol spôsobený žiaden neporiadok ani iné nepríjemnosti. S výrobkami nebol zatiaľ žiaden problém. Firmu odporúčam ďalším známym ako spokojný zákazník.

V prílohe posielam fotografiu našej novej spálne.

Závodný Marek , Vrbové 2.7.2017

Janka

Recenzia

Fotografia od nášho spokojného zákazníka p. Novotného Bohuslava z Predmieru.

Linda R

Ďalším veľkým plusom je samozrejme až 6 ročná záruka na vaše produkty.

Milá spoločnosť Wood service,

koncom roka 2016 sme mali s partnerom milú povinnosť.

Zariaďovali sme si spoločný byt a ako prvú sme samozrejme hľadali vyhovujúcu, praktickú, no zároveň estetickú posteľ.

Vašu spoločnosť som evidovala už dlhšiu dobu, no pre návštevu prevádzky sme sa rozhodli aj pre podporu kvalitného slovenského výrobcu.

Od prvej návštevy predajne až po samotnú montáž sme boli maximálne spokojní.

Praktické rady a ústretovosť od predávajúceho, profesionalita a promptnosť montérov nás naozaj milo prekvapili.

Ďalším veľkým plusom je samozrejme až 6 ročná záruka na vaše produkty.

Ako darček sme od vás dostali praktický stolček, ku ktorému sme následne dokúpili dvojníka.

Ďakujeme a už teraz sa tešíme na zariaďovanie detskej izbičky.

Prikladáme aj foto :-)

Beňková Kristína, Bratislava 29.3.2017

Posteľ Lucka

Všetky zmluvné podmienky boli dodržané

Dobrý deň.

Pred časom sme sa z manželkou zo zdravotných dôvodov rozhodli vymeniť našu staršiu posteľ za kvalitnejšiu , vyššiu s vhodnými matracmi . Po dlhšom hľadaní sme objavili firmu Wood Service , ktorej výrobky sa maximálne zhodovali s našou predstavou . A to z hľadiska kvality použitých materiálov , kvalitného vyhotovenia ,až po očarujúci dizajn . Oslovili sme ich predajňu v Trnave , kde nám s veľkou ochotou a trpezlivosťou vypracovali ponuku na mieru . Zakúpili sme si posteľ Lucku v atypickom rozmere 2100x2100 mm , v kráľovskej výške 550 mm. Všetky zmluvné podmienky boli dodržané , komunikácia a informovanosť počas výroby bola skvelá , dodávka v termíne a odborná montáž.

Na novú posteľ sme si nemuseli dlho zvykať , na lepšie si človek zvykne rýchlo . Musíme potvrdiť vhodný výber s kvalitnými matracmi , za čo musíme poďakovať kolektívu Wood Service , na čele s konateľom- Ing.Kuricom , ktorému chceme poďakovať za ústretovosť pri doobjednávaní nočných stolíkov .

Ďakujeme.

Marián Bariš a Silvia Barišová - Horná Seč.

Lucka kráľovská výška

Spí sa nám nádherne.

Dobrý deň,
V prvom rade Vám chcem poďakovať za Váš list a darček, ktorý potešil. Kúpili sme si s priateľkou od Vás posteľ a nočné stolíky v predajni v Trnave. Pani na predajni bola veľmi príjemná aj keď sa už blížila hodina zatvárania. Posteľ nám prišla na čas a montáž bola až prekvapivo rýchla. S výrobkom sme veľmi spokojný. Spí sa nám nádherne.
S pozdravom Hladík Marián, Trnava 22.3.2017

Terka

Veľmi milo sme boli prekvapení odborným a veľmi ústretovým prístupom Vášej obchodnej zástupkyne

Dobrý deň.

Čo sa týka poradenstva priamo v predajni, tak sme boli veľmi milo prekvapení odborným a veľmi ústretovým prístupom Vášej obchodnej zástupkyne pani Rzeszotovej, ktorá ochotne a vyčerpávajúco odpovedala na naše otázky, ktoré sme pri výbere nábytku do spálne mali. Tak isto aj priamo návrh s vizuálnym vyobrazením k cenovému návrhu bol spracovaný na veľmi dobrej technickej a vizuálnej úrovni. Myslíme si, že hlavne prístup, ochota a veľmi dobé vedomosti pani Rzeszotovej o predávaných výrobkoch nás naviac presvedčili v rozhodnutiu objednať nábytok vo Vašej predajni. Aj keď sme trochu sklamaní, že následujúcu objednávku vstavaných skríň do chodby, kde je napojenie skríň v tupom uhle, nieste schopný z hľadiska personálneho obsadenia spracovať (ale ak sa mám priznať tak ani ďalší výrobcovia nechceli do toho ísť), takže sme sa rozhodli prijať návrh tlmočený pani Rzeszotovou od Vášho p. riaditeľa, že ak si dodáme vypracovaný porezný plán, tak nám aspoň vyrobíte jednotlivé diely, ktoré si namontujeme sami. (dúfam, že ešte tá ponuka platí)
Čo sa týka samotnej dodávky a montáže, tak tá prebehla tiež bez nejakých výhrad. Montážnici pracovali veľmi čisto a precízne, tovar bol dodaný v poriadku a bez poškodení. Veľmi sme spokojní s manželskou posteľou, ktorá nielen pôsobí masívne a pevne, ale aj taká je. Je veľmi pohodlná a zahŕňa veľký odkladací priestor, ktorý nás svojim objemom prekvapil.

Ak mám zhrnúť hodnotenie celého procesu, od samotného oslovenia v predajni, návrhu cez objednávku a samotnú realizáciu dodávky a montáže, hodnotím ako veľmi dobrý. S manželkou sme veľmi spokojní s rozhodnutím nákupu u Vás.
Prikladám dve fotografie z našej novej spálne.

Prajem pekný deň a teším sa ešte na následnú spoluprácu, ktorá dúfam dopadne podobne ako predchádzajúca realizácia.

Gurský Martin, Žilina

Posteľ Zuzka

Spokojnosť

Dobrý deň, s vašim poradenstvom sme veľmi spokojní, taktiez s doručenim a montážou ktorá bola veľmi rýchla.... :)

Sme radi že sme si vybrali práve Vás.

Miko Matúš. Cachtice 7.4.

Zuzka kráľovská výška

Vyhovovalo nám že si nábytok môžeme osobne pozrieť

Dobrý deň,

požiadali ste nás o pár viet ... tak nech sa páci :
Pôvodne sme hľadali rozkladaciu postel do hosťovskej izby. Našli sme ich hodne, ale ani jedna nebola pevná a neposkytovala plnohodnotné spanie. Jedine u Vás sme našli to čo sme hľadali ...plnohodnotné rozkladacie dvojlôžko pevnej konštrukcie v kvalitnom prevedení s dostatočne veľkým úložným priestorom. Vyhovovalo nám že si nábytok môžeme osobne pozrieť, že jeho konštrukcia a vyhotovenie je overené a nie je to nejaký pokus vyrobený na mieru. Vycestovali sme teda za vami do predajne v Žiline. Váš predajca p.Rzesotová bola velmi milá, ochotná a trpezlivá; všetko nám vysvetlila a hlavne sa nás popýtala aj na veci, ktoré by nás nenapadli a uvedomili by sme si ich až potom, keď by bol nábytok v izbe ( a už by bolo neskoro )

); predbežnú objednávku sme urobili hneď na mieste, zvyšok sme doladili mailom; nakoľko bolo predvianočné obdobie dodacia lehota bola málinko dlhšia, ale veľmi oceňujeme, že naša objednávka bola vyhotovená presne v dohodnutom termíne. Dodávka a montáž prebehla bez problémov, mladí muži napriek náročným podmienkam, ktoré ich u nás čakali /vynáška na piate poschodie bez výťahu/ boli ochotní a slušní. Výsledok je nádherný sme veľmi spokojní. Nábytok je kvalitne vyhotovený, bez chybičky, používame ho cca 3 mesiace .... velká spokojnosť. Nakoniec izbička nie je hosťovská, ale privlastnili si ju naše dve slečny ako svoju spáleň :) Oceňujem taktiež, že polička ktorá sa nedopatrením poškodila pri výrobe bola dodaná dodatočne osobne dovezená k nám domov.

Spomeniem ešte aj ďakovný list od vašej firmy, ktorý nám bol dodatočne doručený. Je to drobnosť, ktorá sa u našich firiem ešte neudomácnila, poďakovať svojim zákazníkom za dôveru. Aj keď nešlo o nejakú veľkú zákazku :). Osobne sa teším, že takéto firmy u nás fungujú, ktoré si zákazníka vážia a nič nenechávajú na náhodu. Prajeme Vám veľa úspechov, a veľa spokoných zákazníkov.

V prílohe Vám zasielame ešte fotografiu spokojných užívateliek novej spálne :)

Ing. Dušan Šuchaň, Liptovský Mikuláš 27.3.2017

Linda R , Linda , rozkladacia , posteľ

Wood service je náš dvorný dodávateľ nábytku.

Dobrý deň,

ako som sľúbia posielam foto spálne.

Wood service je náš dvorný dodávateľ nábytku, ešte keď nebol s.r.o. Zariadili ste kompletne byt synovi v Brne, dcére v Novom Meste n.V aj nám krásnu obývačku v Novom Meste n.V. a teraz krásnu spálňu na chalupe.

Určite to nieje posledný nákup u Vás. Ja si určite ešte niečo vymyslím.

Vždy sme spokojní a ja sa rada obraciam na pána Cibulku, ktorý vždy dobre poradí. :-)

S pozdravom Hargašová Dana, Moravské Lieskové, 8.3.2017

Lucka kráľovská výška

Som rada, že slovenská firma vyrába kvalitné a aj dizajnové produkty.

Dobrý deň p. Poláková,
chcem sa poďakovať Vám i všetkým pracovníkom Wodd Service Group za profesionálny prístup, od začatia komunikácie so zákazníkom, cez poradenstvo až po samotnú montáž. Som rada, že slovenská firma vyrába kvalitné a aj dizajnové produkty. Oceňujem i malé pozornosti od Vás, ktoré síce ešte u nás nie sú zvykom, ale potešia každého zákazníka, a sú tak tou malou "čerešničkou na torte".

Príjemný deň

Iveta Ivaničová, Nitra 7.3.2017

Posteľ Gabika

Nabytok sa nam paci je kvalitny a masivny.

Dobry den,

posielam Vam fotky zo studentskej izby nasej dcery Katky.

Nabytok sme si boli pozriet v Trnave, kde mate vystaveny nabytok rozneho druhu a odtienov, z ktorych sa dalo vybrat podla vlastneho vkusu.

Pani predavajuca bola prijemna a ochotna pomoct.Nabytok k nam doniesli pred vianocami ako vianocny darcek dcery.
Boli sme spokojny aj s dopravou. Nabytok sa nam paci je kvalitny a masivny.

Urcite odporucame aj ostatnym a planujeme do buducnosti objednat aj pre druhu dceru.

S pozdravom rodina Subova . Pohronský Ruskov 6.3.2017

Jednolôžko Zuzka

Vrelo sme odporučili váš výrobok i rodine a známym.

Zdravím spoločnosť Wood Servis,

O kúpe novej postele sme s manželom premýšlali už dlho pred jej kúpou.
V prvom rade sme vedeli, že chceme vyššiu posteľ ako sme mali, kvôli pohodlnému vstávaniu z nej.
Viac krát sme navštívili predajňu v OC Laugaricio v TN, kde nám ochotne poradili a tak sme si novú posteľ objednali ako skorši vianočný darček.

V tomto čase sú tomu 3 mesiace čo spíme na tejto užasnej posteli.
Spokojní sme obaja. Fakt sa z nej pohodlne vstáva a má veľmi veľký a vzdušný uložný priestor.
Potešil aj darček v podobe stolčeka.
ĎAKUJEME.
Vrelo sme odporučili váš výrobok i rodine a známym.

S pozdravom rod. Nikodemová z Brezovej pod Bradlom.

1.3.2017

Lenka Kráľovská výška

Rovnako sa mi veľmi páčil proaktívny prístup

Dobrý deň,

Čo sa týka predaja prostredníctvom Vašej spoločnosti, nemohli by sme spraviť lepšie.

V prvom rade musíme poďakovať pani, ktorá nám predávala posteľ a poďakovať sa za jej profesionálny prístup. Všetko čo spomínala a nám poradila, po inštalácii postele bolo naozaj aj v reáli na 100% naplnené.

Rovnako sa mi veľmi páčil proaktívny prístup s tým, že posteľ bola spravená na mieru. U konkurencii sa mi stalo, že veci mimo rozsahu sadzobníka sa nedali realizovať. U nás sa realizovalo mimo štandardu vysoké čelo postele, čo ma potešilo. Rovnako sme obdržali naviac aj jeden nočný stolík zdarma.

Min. týždeň sme obdržali poštou poďakovanie za nákup. Myslím si, že takto by mal vyzerať predajný, popredajný servis a takto si spoločnosť váži klientov.

V neposlednom rade treba spomenúť aj pánov, ktorí inštalovali posteľ. Rovnako môžem len chváliť prístup a vykonanie ich práce.

Určite vás budeme odporúčať.

Ďakujem.

S pozdravom. Laššák Miroslav. Bratislava

spí sa nám naozaj kráľovsky

Dobrý deň , 

pred mesiacom sme s manželom navštívili predajňu nábytku v Trnave, kde nás s úsmevom privítala pani Doskočilová . Mali sme záujem o kúpu matrací . Pani predavačka s milým prístupom a srdečnou ochotou nám vysvetlila kvalitu vašich výrobkov. Na základe rozhovoru sme sa rozhodli k rekonštrukcii spálne . K matraciam sa pridala posteľ a tiež skriňa.

 Ďakujeme tiež chalanom ktorý boli veľmi šikovní a ochotní. Tovar bol dovezený a zmontovaný na profesionálnej úrovni v stanovenom termíne načas, podľa dohody. Vybrali sme si " Kráľovskú posteľ : Katka " a spí sa nám naozaj kráľovsky . 

Veľmi sa tešíme našej novej spálni a radi sme podporili Slovenského výrobcu . 

Ešte raz pekne ďakujeme a prajeme všetkým veľa úspechov. 

V Trnave 24.02.2017 manželia Heribanovi

Katka kráľovská výška

takúto dobrú skúsenosť sme ešte nemali

Dobrý deň

samozrejme veľmi rada zasielam referencie, pretože sme nadmieru spokojní. Nová posteľ nesklamala práve naopak, je pevná

stabilná aj po čase užívania môžem povedať, žeby sme sa opäť obrátili na Vašu firmu. Matrac je neskutočný vôbec neľutujeme, že to bola troška vyššia investícia, ale naozaj stála zato. Vrelo odporúčam Vašu firmu všetkým mojim známym nakoľko ešte takúto dobrú skúsenosť sme nemali či s dodržaním termínu ako aj montážou.

Ďakujeme veľmi pekne a želáme veľa úspechov a dlhé zotrvanie na trhu.

Pekný zvyšok dňa želá Špániková Michala

22.2.2017

Ivetka

Moja referencia na vasu spolocnost je viac nez kladna.

Dobrý den.

Moja referencia na vasu spolocnost je viac nez kladna. Ci uz od poradenstva,objednania a samotneho dorucenia nemozem mat vyhrady.Co sa tyka samotneho vyrobku,zatial sa neprejavila ziadna "zavada"ale myslim,ze sa ani neprejavi a urcite ma prezije :) .Aj ked sme zvazovali nabytok z masivu myslim ze aj vase vyrobky su "masivne"dost a teda ze vydrzia.Wood Servis Group som uz odporucal a aj budem.Som poteseny,ze slovenska firma je taka kvalitna a bodaj by sme takych mali co najviac.Prajem vam vela spokojnych zakaznikov a uspechov do buducnosti.

S pozdravom.

Papik Lubomír, Čierne 20.12.2016

Evka
6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel