Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Referencie

Nieje nič lepšie ako dobrý predajca, ktorý má úsmev na tvári

Dobrý deň, 

Váš showroom sme navštívili na odporúčanie známeho. Páčil sa mi fakt, že ste slovenská firma. Keď sme prišli prvý krát do OC Styla ujala sa nás usmievavá pani, ktorá nás hneď uviedla do deja, a oboznámila nás s ponukou matracov, nechala nás vyskúšať všetky podľa nášho zadania, bola milá, ústretová, nesnažila sa nám hneď predať všetky matrace ale navrhla nám, nech sa zastavíme aj tri krát ešte a vyskúšame si matrac koľko sa nám bude ráčiť. Zo showroomu sme odišli na prázdno ale po čase sme sa vrátili a matrac si vybrali, nakoľko sme boli očarení z prístupu dám, ktoré v predajni pracujú kúpili sme si hneď aj posteľ. Nieje nič lepšie ako dobrý predajca, ktorý má úsmev na tvári a to teda v OC Styla máte :).

Posteľ s matracom prišla na čas. Chlapci, ktorý tovar priviezli a montovali boli nesmierne milí, profesionálni, s posteľou a matracom narábali ako s "cennosťou". Montáž prebehla rýchlo, efektívne, bez neporiadku.
Sme naozaj veľmi radi, že sme si u Vás nakúpili. Kvalita samotného matraca a postele je podľa očakávaní. Určite Vás budeme odporúčať aj ďalej!

Pripájam fotky spálne. Na prvej fotke je spokojný priateľ, ktorý po montáži hneď "zalomil" na posteli a odmietol sa pohnúť :)

S pozdravom 

Katarína a Peter, 8.6.2018, Pezinok

Veronika

...oceňujeme cenu aj vysoķú kvalitu postele a pri kupovaní ďalšieho nábytku vieme,kam sa obrátiť.

S priateľom sme sa rozhodli pre kúpu kvalitnej postele a zhodou náhod sme si všimli bilbord pri ceste. Po prezretí internetovej stránky a ponuky, sme navštívili predajňu, aby sme sa postele prezreli aj naživo. Tu sme sa presvedčili o tom,že postele vyzerajú nielen dobre na obrázkoch,ale sú skutočne kvalitné a za dobré ceny. Priebeh objednávky,ako aj poradenstvo bolo profesionálne a následné dodanie bolo v presne stanovenom termíne. Posteľ som zmontovala sama, keďže priateľ nebol doma a chcela som ho prekvapiť. Prekvapivo, návod bol jasný a montovanie jednoduché. Ja aj priateľ oceňujeme cenu aj vysoķú kvalitu postele a pri kupovaní ďalšieho nábytku vieme,kam sa obrátiť.

p. Jakubská, Rajecká Lesná, 8.6.2018

erika

...musíme zdôrazniť spokojnosť s kvalitou použitých materiálov...

Dobrý deň

S manželkou sme sa rozhodli modernizovať našu spálňu, kompletne v nej vymeniť nábytok. Čo sa týka postele, po návšteve predajne v Trenčíne naša voľba podľa na Wood Service. Rozhodli sme sa preto navštíviť Vašu predajňu priamo v Hrušovom, kde sme si vybrali posteľ STELA s úložným priestorom v kráľovskej výške.

Úprimne môžeme vyjadriť spokojnosť počnúc komunikáciou, dodržaným časom dodania, vynesením postele do bytu i rýchlou montážou usmievavými pracovníkmi. V neposlednom rade musíme zdôrazniť spokojnosť s kvalitou použitých materiálov, s veľkým úložným priestorom a pohodlnosťou postele.

Želáme Vám ešte veľa spokojných zákazníkov, ako som ja s manželkou.

p. Maliarik, Myjava, 6.6.2018 

Posteľ Stela

Keby bol prístup a tovar v takej kvalite ako u vás tak by bolo radosť nakupovať.

Dobrý večer,

Ďakujem za váš e-mail.

Posteľ som zháňala dosť dlho ale vždy sa našlo niečo čo mi nevyhovovalo.Ale s posteľou od vás som veľmi spokojná,spí sa na nej veľmi dobre,bola dodaná v lehote ako ste sľubili.Objednávala som ju v obchodnom centre Laugaricio v Trenčíne,pán bol veľmi ochotný,ukázal mi ako sa posteľ rozloží,poradil s matracom...a páni ktorí posteľ montovali boli ozajstní profesionáli.Keby bol prístup a tovar v takej kvalite ako u vás tak by bolo radosť nakupovať. Ak budem niekedy ešte potrebovať nábytok určite sa obrátim na Vašu firmu.

Ďakujem,

s pozdravom 

Almašiová Oľga, TN, 5.6.2018

posteľ Linda

...výsledkom je jeden spokojný zákazník, ktorý Vašu spoločnosť isto doporučí svojim priateľom a známym.

Dobrý deň, 

s potešením som prijala Váš list. Snažím sa kupovať tovary vyrobené na Slovensku. S Vašim nábytkom sme nadmieru spokojní. Chcem vyjadriť poďakovanie pracovníkovi v žilinskej predajni za jeho profesionálny prístup k mojej požiadavke skrátiť posteľ o 10 cm, čo v iných predajniach bol problém riešiteľný iba za 50% prirážku k cene produktu. Tak isto za pomoc s výberom vhodného roštu. Firma dodržala termín dodania. Mladí muži, ktorí montovali posteľ boli ochotní, rýchli, jednoducho "profíci". Takže výsledkom je jeden spokojný zákazník, ktorý Vašu spoločnosť isto doporučí svojim priateľom a známym. Želám Vám dobrých klientov, usilovných spolupracovníkov a šťastie pri podnikaní. 

So srdečným pozdravom 

Věra Honnerová, 29.5.2018, Žilina

Posteľ Lucka

...aj so samotnou posteľou sme veľmi spokojní.

Dobrý deň.


S celým procesom, počnúc nákupom v predajni v OC Styla, dodávkou a montážou k nám a nakoniec aj so samotnou posteľou sme veľmi spokojní. 

Posielam zatiaľ fotky po montáži. Fotografiu celej spálne Vám zašlem až keď nám dokončia vstavané skine

S pozdravom,

Martin Malátek, Hurbanova Ves, 18.5.2018

Terka

Doručená bola ešte skôr, než som čakal

Čo sa týka spokojnosti s Vašimi službami, tak som bol veľmi spokojný tak ako s pomocou pri výbere, cez objednanie až po doručenie. Posteľ je veľmi kvalitná, pevná, ľahko sa montovala a v skutočnosti je ešte krajšia než na obrázku. Doručená bola ešte skôr, než som čakal, takže i s dobou doručenia som bol veľmi spokojný. Takže celkovo som s Vašou predajňou a Vašimi službami veľmi spokojný a myslím, že ešte v budúcnosti využijem Vaše služby. Takisto Vás budem ďalej odporúčať.

Prajem príjemný deň.

S pozdravom

Ján Pláňavský, BA, 17.5.2018

...doručenie bolo rýchle a montážnici úplne perfektný.

S poradenstvom sme boli veľmi spokojný, doručenie bolo rýchle a montážnici úplne perfektný. Predstavovali som si ABS hrany na posteli trochu oblejšie a škoda, že v predajni neupozorníte zákazníkov, že sa môže stať, že je posteľ veľmi vysoká a nižšie postavy majú problém na ňu vyjsť. Aj keď sme ju skúšali, tak sme si to neuvedomili. 

S pozdravom 

Baránek, 16.5.2018

Preto som Vašu spoločnosť odporučil aj svojim príbuzným, ktorí hľadajú podobnú posteľ.

Dobrý deň pani Kolečanská,

od objednania postele až po jej dodaj a montáž sa nevyskytol žiadny problém. Po novom roku som sa sťahoval a zháňal som posteľ pre jednu osobu. Ako som však pri jej výbere zistil, v kamenných predajniach aj v e-shopoch je ponuka zameraná hlavne na manželské postele. Ponuka "jednopostelí" je obmedzená. Vo viacerých predajniach bol problém s úpravou postele, parametre boli pevne dané. Nakoniec som natrafil na jednu firmu (názov si už nepamätám), ktorá síce bola schopná prispôsobiť posteľ mojim požiadavkám (farba, rozmery, úložný priestor, typ roštu), no ich cenové relácie boli prehnané. Až som našťastie narazil na Wood Service, kde som za prijateľnú cenu dostal to, čo som hľadal. S celým procesom (person&aac ute;l, d odaj v lehote, rýchla montáž) som bol spokojný. Preto som Vašu spoločnosť odporučil aj svojim príbuzným, ktorí hľadajú podobnú posteľ. Ja sám by som si od Vás neskôr ešte rád k posteli prikúpil aj nočný stolík, ak je to možné. V prílohe prikladám foto postele a súhlasím so zaradením do súťaže. Všetko dobré prajem.

Daniel Machovič, BA, 12.5.2018

Posteľ Lenka

"...nebanujeme investiciu nakolko postel je kvalitna."

Dobry den,

uz po treti krat sme u Vas nakupovali tentokrat jednolozko Lenka vo farbe kalvados, s pristupom sme boli od kalkulacie az po dorucenie maximalne spokojny, nakolko dekor uz nemate bezne v ponuke p. Cibulka spravil maximu zohnal dekor nacenil po naliehani poskytol aj zlavu a aj napriek tomu ze cena postele bola vyssia ako ked sme tu istu postel kupovali pred cca 3 rokmi nebanujeme investiciu nakolko postel je kvalitna. Postel bola dorucena cca o tyzden neskor ako bolo dohodnute pri plateni zalohy a vsak aj tu musim vyzdvihnut Vasu snahu o spokojnost zakaznika kedy ste nam poskytli montaz zdarma, ktora bola vykonana v maximalnej spokojnosti montaznici boli rychly vsetko po sebe upratali. Pripajame aj foto a dakujeme urcite Vas budeme odporucat dalej

Mošková Petronela, Trenčín, 11.5.2018

jednolôžko Lenka

...odviedli krásnu prácu a splnili tým mojej dcérke tajný sen,,mať krásnu izbu,,

Personál v tejto predajni sa správal v obidvoch prípadoch,tak ako pri prvom stretnutí,keď sme si s dcérou pozerali nábytok následne pri druhom stretnutí,keď som vybraný nábytok objednávala.Boli veĺmi trpezlivý,tovar prišiel v dohodnutý deň,profesionálne zabalený.Montáž takisto ako aj firma ,ktorá ju robila je výnimočná,odviedli krásnu prácu a splnili tým mojej dcérke tajný sen,,mať krásnu izbu,, a toto je výsledok.....

s pozdravom Vaša zákazníčka

Maria Galvez Vasquez, Bratislava, 11.5.2018

jednolôžko Lucka

Dodávka a montáž bez jedinej pripomienky

Len v krátkosti: proces poradenstva super až nad limit . Uvedenie do výroby a proces oboznamovania so stavom danej zakázky prontne bez prieťahov a hlavne vždy k veci.

Dodávka a montáž bez jedinej pripomienky – super chlapy, slušný ,šikovný. Buďte pyšný na svojich ludí. Bol som velmi spokojný.

Vladislav Klimek, Myjava, 10.5.2018

Posteľ Zuzka

Personál nám ochotne pomohol

Dobrý deň . 

Woodservice určite odporúčame . Celkovo sme boli so všetkým spokojní . Celý proces od návrhu, poradenstva , objednávky až po doručenie prebehol hladko . Personál nám ochotne pomohol, poradil , či už pri návrhu , objednávke alebo ohľadne montáže . Nábytok je krásny a hlavne kvalitný . Ďakujeme

Janka Veselovská, BA, 8.5.2018

posteľ Linda

Vašu firmu budem rada odporúčať mojim známym a priateľom.

Dobrý večer prajem,

už dávno som sa nestretla s takou ochotou a ludským prístupom zamestnancov firmy ako v prípade Wood Service Group. Moje podakovanie patrí p. Cibulkovi a všetkým jeho zamestnancom, šikovným majstrom, ktorí mi výrazne pomohli v zložitej životnej situácii. Ďakujem. Vašu firmu budem rada odporúčať mojim známym a priateľom. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. 

S pozdravom Ing. Vlasta Horváthová, Galanta, 6.5.2018

Janka

Posteľ bola kvalitne vyrobená a zmontovaná.

Dobrý deň, 

Posteľ som bol objednávať vo Vašej predajni v OC Laugarício v TN. Poradenstvo ohľadne výberu celej postele a jej častí vrátané matracov bolo vynikajúce.Objednanie prebehlo rýchlo a pohodlne. Vaši zamestnanci, ktorí mi doručili a zmontovali posteľ boli ochotní a všetko prebehlo bez problémov. Posteľ bola kvalitne vyrobená a zmontovaná. Je vynikajúca a rýchlo som si na ňu zvykol. Okrem postele ste mi dodali i poličku nad posteľ, ktorú ste mi vyrobili presne podľa mojich požiadavok. 

Ďakujem za vynikajúce výrobky. 

S pozdravom 

Michal Poloni, Nové Mesto nad Váhom, 6.5.2018

Lucka

Výrobky aj kvalita splnili naše očakávania

Dobrý deň pani Kolečanská, 

samozrejme, rada Vám prispejem kladným názorom na Vaše výrobky.
Objednali sme si od Vás posteľ do spálne aj s roštami . Výrobky aj kvalita splnili naše očakávania a spokojnosť je 100%.
Posteľ je dostatočne vysoká, čo nám osobne vyhovuje a výborne sa nej spí. Dodržanie dodacieho termínu bol tiež v poriadku.
Vrelo odporučím Vašu firmu každému, kto hľadá kvalitu za rozumnú cenu.

S pozdravom a prianím pekného dňa.

Sadloňová Martina, Stará Turá, 4.5.2018

Janka

Boli sme spokojni s uplne vsetkymi sluzbami

Dobry vecer.

Boli sme spokojni s uplne vsetkymi sluzbami,od objednavky,cez dodanie po montaz.A v neposlednom rade sme strasne spokojni so samotnou postelou.Pekna,pohodlna,komfortna,super.

pozdravom,

Jozef Polka, Olešová, 4.5.2018

Lenka XL

...budem riešiť manželskú posteľ a už dopredu viem kam pôjdem.

Dobrý deň 

chcem Vám veľmi pekne poďakovať za Váš výrobok som maximálne spokojná. Posteľ je nádherná, komunikácia, poradenstvo vo Vašej predajni v Trenčíne Laugarício no to som už dávno nezažila jednoducho super. Ochota pani z výroby a následné doručenie prebehlo presne tak ako sme sa dohovorili. Takto si predstavujem komunikáciu, prístup, spoľahlivosť, kvalitu zo strany dodávateľa a potom sa ja zákazník rád vracia. Ja určite v dohľadnej dobe budem riešiť manželskú posteľ a už dopredu viem kam pôjdem. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Renáta Doležalová, Dolná Súča, 30.4.2018

Jednolôžko Zuzka

V budúcnosti si ešte objednám posteľ.

Dobrý deň! 

Od návštevy Vašej predajne v Bratislave až po montáž samotnú prebehlo všetko v poriadku, priam ukážkovo. Serióznosť, poradenstvo, rýchlosť vybavenia mojej objednávky až po samotnú montáž bolo všetko super. Kvalita nadštandardná čo sa týka servisu, tak aj výrobku samotného. V budúcnosti si ešte objednám posteľ. Za všetko sa chcem ešte raz poďakovať a prajem Vám ešte veľa spokojných zákazníkov. Posielam fotky mojej šatníkovej skriňe EX270 a komody K1 v dekore dub halifax tabak. 

S pozdravom Jozef Eliaš, Machulince, 28.4.2018

...páči sa nám aj systém zatvárania "brzdenie" pri dojazde. Už žiadne trieskanie dverami :)

Dobrý deň 

Nakoľko sme sa nasťahovali až pred pár dňami, nemali sme dovtedy možnosť posteľ vyskúšať, preto odpovedáme až teraz :) Takže naša referencia:


Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli pre nákup spálne práve u Vás. Kúpili sme si posteľ Lenka bez UP kráľovská výška a matrace Romantika kašmír. Spí sa na nich neskutočne dobre. Doslovne, ako ľahneme, tak vstaneme :) Kúpili sme si aj skrine, Sú priestranné a páči sa nám aj systém zatvárania "brzdenie" pri dojazde. Už žiadne trieskanie dverami :) Dali sme si nábytok priviezť aj zmontovať. Všetko prebehlo v pohode a sme veľmi spokojní.

Určite odporúčame.

Pavlíkovci , Moravské Lieskové, 22.4.2018

Posteľ Lucka

...náš nákup u Vás bol rýchly.

Dobrý deň,

dlhší čas sme uvažovali o výmene manželskej postele. Po zmapovaní trhu s nábytkom padla voľba na posteľ Katku z ponuky Vašej firmy. Nakoľko sme presne vedeli o čo máme záujem, náš nákup u Vás bol rýchly. Pani na predajni bola veľmi milá, rošty a matrace sme zakúpili od iného slovenského výrobcu, preto poradenstvo nebolo ani potrebné. Nábytok zmontoval môj zručný manžel. Akurát by som chcela upozorniť na jednu maličkosť, v úložnom priestore mi chýbajú kryty na spojovací systém a kryt na vetrací otvor, vyrezaný materiál zachytáva uskladnené lôžkoviny.
I takáto maličkosť prispeje k dokonalosti Vašich výrobkov. Naša kráľovská posteľ nám slúži k spokojnosti a dúfam, že to tak bude po dlhé roky.
V prílohe zasielam fotografie, vyberajte šťastnou rukou. Radi sa zúčastníme súťaže. 

Ďakujem. So srdečným pozdravom a prianím pekného dňa. 

 Vaculová, Piešťany, 17.4.2018
Posteľ Katka

...som veľmi spokojný s celým procesom od objednania až po montáž.

Dobrý deň

som veľmi spokojný s celým procesom od objednania až po montáž. Posteľ zatiaľ nepoužívame nakoľko čakáme na nábytok, ktorý sa pre nás vyrába. Až to budeme mať skompletované môžeme poslať fotografiu.

S pozdravom

Peter Šolek. 17.4.2018

Oceňujem celý proces od poradenstva, objednania až po doručenie a montáž

Dobrý deň, 

objednali sme si na Vašej predajni v Žiline čalúnenú posteľ Veronika - novinka 2018 + matrace Tropico Posteľ sa nám veľmi páči, máme ju asi mesiac a zatiaľ absolútna spokojnosť. Z našej spálne sa stala najoblúbenejšia miestnosť v dome, často si ideme s manželkou len tak poležať aj cez deň, po práci. Pohoda však netrvá dlho, lebo za pár minút pri nás ležia aj naši traja synovia :))) 

Kvalita spánku je veľmi dobrá. Oceňujem celý proces od poradenstva, objednania až po doručenie a montáž, všetko prebehlo hladko a kvalitne. Taktiež oceňujem kvalitu použitých materiálov, celkovo pôsobí posteľ majestátne a kvalitne. Verím, že nám bude dlho slúžiť. O zaradenie do súťaže máme záujem. 

Ďakujem a ostávam s pozdravom. 

Mario Brath, 16.4.2018

Veronika

Môžem vás ubezpečiť že sa páči každej návšteve.

Dobrý deň. 

predovšetkým sa chcem ospravedlniť že neposielam žiadnu fotku obavám sa že v mojej panelákovej spalne by to ani nebolo možne takúto fotku zrealizovať. Ale môžem vás ubezpečiť že sa páči každej návšteve rozdal som prospekty aj kontakty. Čo sa týka spalne som maximálne spokojný je super a vyhovuje mi jej výška vzhľadom na môj vek vstávam skoro vzpriamene. Čo sa týka vašej predajne som ja aj z manželkou maximálne spokojný ta možnosť že všetko si môžete ošiahať vyskúšať matrac ktorý je tvrdý alebo mäkký v tom vám žiadny internetový obchod nedokáže vyhovieť. Takže v Bratislave na Zlatých pieskoch mate perfektnú partiu. Čo sa týka samotnej montáže v podstate nebol žiadny problém z manželkou sme to v pohode zložili. 

Takže na zaver veľa úspechov nech sa vám darí. 

S pozdravom.

Jozef Homola, 14.4.2018
Posteľ Lucka
6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel