Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Referencie

S kvalitou sme veľmi spokojní

Dobrý deň,

zakúpili sme si od Vás dve postele MONIKA. Postel sme objednali v Bratislave - predajňa STYLA. S kvalitou sme veľmi spokojní, montovali sme si ich sami. Chýbajúce komponenty ( 7 ks šróbikov ) ste dodali do 3 dní, nemali sme žiadny problém.

S pozdravom

Daša Fábryová. Malacky, 16.6.2018

Monika

Chtěli bychom pochválit všechny zaměstnance, se kterými jsme se setkali

Dobrý den,

zasílám referenci na Vaše služby:

V květnu jsme na základě doporučení známých zavítali do prodejny Woodservice v Trenčíně. Vybrali jsme si postel s komodou (typ Lucka - dub ferrata tmavý). Chtěli bychom pochválit všechny zaměstnance, se kterými jsme se setkali - ať už velmi ochotnou paní poradkyni v obchodě či zručné pány montážníky. Vše co bylo dohodnuté klaplo na jedničku. Nyní máme krásnou ložnici a spíme jak na obláčku... Děkujeme.

S pozdravem Sieglovi - Brumov-Bylnice (CZ), 24.6.2018

Lucka

A samotná posteľ? Je krásna, masívna, kvalitne spracovaná.

Dobrý deň, 

keďže sme sa presťahovali do nového domu, ktorý ešte nie je úplne dokončený a zariadený, máme trošku núdzu o pekné fotografie, ale skúsili sme čo sa dalo. :) 

Takže naša referencia: Woodservice je slovenská firma, ktorá nás naozaj veľmi milo prekvapila! Mala som na nich referenciu od kamarátky, že robia naozaj kvalitné postele za rozumné ceny a sú veľmi príjemní. Tak sme sa rozhodli aj my vyskúšať a neoľutovali sme! Napriek tomu, že som každý týždeň volala s tým že si postel ešte nemôžeme prevziať, lebo sme kúpili nový dom a meškali sme s dokončením, stretla som sa len s pochopením a milým prístupom. Keď sme ju konečne prevziať mohli, veľmi sme sa tešili a vyzeralo to, že pán z Woodservice sa úprimne teší s nami. :) Doručil nám ju bez najmenších problémov, aj keď naša adresa ešte nie je na mape. Skvelá skúsenosť, sú výnimoční. A samotná posteľ? Je krásna, masívna, kvalitne spracovaná. Naozaj môžeme len odporúčať :) 

Ďakujeme ešte raz. Ste naozaj super. Vaše pero používam denne. :) 

Silvia a Peter, Nová Dedinka. 24.6.2018

Janka

Kiež by sme sa s takými kvalitnými službami aké poskytujete Vy stretávali vždy a všade.

Od spoločnosti sme si objednali 2 postele + matrace a nočný stolík. Postele sú vysoko kvalitné, pohodlné a aj veľmi krásne. Dodanie bolo presne v dohodnutom termíne a montáž prebehla na výbornú.

Kiež by sme sa s takými kvalitnými službami aké poskytujete Vy stretávali vždy a všade.

V prílohe Vám zasielame foto.

S pozdravom

Rod. Fašungová, Bratislava, 24.6.2018

Lucka

...dúfame, že nám budú dobre slúžiť dlhé roky.

Dobrý deň, 

v nadväznosti na Vašu žiadosť o referenciu zasielam nasledovné: 

Ešte minulý rok nás zaujali Vaše postele na veľtrhu nábytku MODDOM v INCHEBE a následne keď sme sa rozhodovali akú posteľ si kúpime navštívili sme Vašu predajňu v Galérii bývania STYLA v Bratislave, nakoľko Vaše postele spĺňali všetky naše predstavy aké sme o vysnívanej posteli mali. Zamestnanci predajne boli veľmi ochotní a milí, poukazovali nám dosť široký sortiment tovaru, poradili a zodpovedali nám na všetky otázky. Následne proces objednania bol veľmi rýchly a flexibilne na diaľku (prostredníctvom e-mailu a telefonicky) sme mohli upresniť a nahlásiť zmeny v objednávke. Dodanie bolo rýchle, dokonca v kratšom čase ako bolo plánované. Samotná vynáška a montáž trvala cca 30 min., všetko prebehlo plynulo a bez problémov. S objednaným tovarom (službami, kvalitou výrobkov a cenou) sme zatiaľ veľmi spokojní a dúfame, že nám budú dobre slúžiť dlhé roky. Určite odporúčame navštíviť Vaše predajne. 

Ďakujeme. 

S pozdravom 

Matej Miklánek , BA, 17.6.2018


Lucka

Bola velmi mila, prijemna, vysvetlila, poradila ako pri vybere posteli, tak aj matracov.

Dobry den, 

S vasimi sluzbami som bol maximalne spokojny. Velka vdaka patri hlavne pani Anne Rzeszotovej na zilinskej pobocke za ochotu aj trpezlivost. Bola velmi mila, prijemna, vysvetlila, poradila ako pri vybere posteli, tak aj matracov. Rovnako tak s chalanmi, ktori postele doviezli a poskladali.

Zial neviem vam este poslat fotku nasej spalne, pretoze je nezariadena, je tam len postel bez matracov. Poslem neskor ked bude hotova. Pekny den 
S pozdravom 
p. Palkov . Margecany, 15.6.2018
Veronika , Lubka

Dokonca si ma pamätali z pred troch rokov ešte z predajne v Atriu.

Dobrý večer,


Vážená pani Kolečanská ďakujem za Váš záujem a samozrejme pridávam iba samé chvály a vyjadrujem s vašimi službami maximálnu spokojnosť. Od začiatku ako sme prišli do vašej predajne až dokonca keď nám vaši pracovníci dodali tovar a poskladali musím iba chváliť a chváliť. Už som u Vás nakupovala pred 3 rokmi. Tak postupne mám od vás 2 postele Lucka 160x200 cm, dva nočné stolíky, komodu a dve vstavané skrine. Samozrejme plánujem postupne vymeniť ďalší nábytok v spálni pravdepodobne na jeseň. Ale aby som sa vrátila k vašim službám. :-)

Predajňa - pracovníčky ústretové, milé, komunikatívne, ochotné poradiť a maximálne trpezlivé. Dokonca si ma pamätali z pred troch rokov ešte z predajne v Atriu.
Čas dodania - presne podľa dohody, dopredu mi zavolali z predajne. Dohodli sme sa na čas a všetko bolo presne tak ako sme sa dohodli.
Dodanie a montáž - Vaši pracovníci sú pracovití, veľmi slušní a šikovní. Bola som veľmi spokojná. Netrvalo dlho a všetko mi poskladali ani som sa nezbadala už sa lúčili.
Dodaný nábytok - kvalitný, pevný a vkusný - dúfam, že v dekore dub bahenný budete naďalej predávať.
Ďakujem, za fantastickú spoluprácu budem šíriť vaše dobré meno, lebo si to zaslúžite.

P.s.: Fotky som spravila narýchlo s mobilom, do súťaže by som sa mala zlepšiť :-)

Ďakujem za Váš záujem

S pozdravom

Mgr. Katarína Mitschová, BA, 13.6.2018

Lucka

Pracovníčky boli opäť ústretové a milé.

Dobrý deň prajem, 

navštívili sme Vašu predajňu Wood Service v Bratislave za účelom nákupu novej manželskej postele. Pri prvom stretnutí s Vašími kolegami nás hneď príjemne prekvapila ich ústretovosť a ochota pri poradení typu postele. Poradili nám veľmi dobre. Doma sme si potom premysleli ešte použitie materiálu a celkový výsledný efekt postele. Pomohol nám pri tom aj obrázok, ktorý je na internete. Pri ďalšej návšteve Vašej predajne sme si už záväzne objednali posteľ Hanka. Pracovníčky boli opäť ústretové a milé. Pri dodávke a samotnej montáži boli Vaši zamestnanci veľmi ochotní a šikovní. Za čo im patrí naša vďaka. Posteľ je veľmi kvalitná a výborne sa na nej spí. Záverom vyslovujeme všetkým Vaším pracovníkom hlavne veľa zdravia, veľa úspechov v práci a veľa spokojných zákazníkov. 

S pozdravom 

Anna Tatarková, Miloslav Šupák - Bzince pod Javorinov, 13.6.2018

Hanka

Postel splnila ocakavania

Dobry den, 

s kompletnym servisom sme boli velmi spokojni. Postel splnila ocakavania, je pevna a kvalitna. 

Fotku nemame.

Dakujeme za kvalitny spanok :)

Rodina Zizlavska, 12.6.2018

Takže na záver chcem len potvrdiť , že som veľmi , veľmi spokojný a som rád, že som si vybral vašu firmu na realizáciu n

Dobrý deň

V prvom rade musím povedať, že o Vašej firme som nikdy nepočul a na odporúčanie kolegu som navštívil Vašu predajňu v Trnave. Už na prvý pohľad ma Vaše výrobky ohromili svojou mohutnosťou a perfektným prevedením. Už v tom momente som bol rozhodnutý , že odtiaľto neodídem bez objednania tovaru.

Aj sa tak stalo. S Vašou zástupkyňou sme si sadli jak sa hovorí na zadok a do 10 min sme mali objednávku nachystanú. Povedal som čo chceme a bolo. Nevymýšľala, neprehovárala, nezveličovala išla priamo na vec a dohoda bola na stole. /Nie jak u tých ,,poliakov,, čo Vám ponúkajú neviem čo vychvaľujú to do neba a potom to stojí za ...... /

Takže ako píšem, do 10 min som mal objednané tri postele !!!!

Po týždni nám to s manželkou nedalo a opäť sme Vás navštívili a scenár bol podobný ako o pár riadkov vyššie.

10 min a boli objednané 2 skrine ,2 komody,2 písacie stoly.

Termín dodania bol presne taký na akom sme sa dohodli, chlapci sa ohlásili včas, prišli pozdravili , pustili sa do roboty a za 2 – 3 hodinky bolo hotovo. Každý jeden diel mi predviedli, preverili správnosť montáže a odchádzali.

Takže na záver chcem len potvrdiť , že som veľmi , veľmi spokojný a som rád, že som si vybral vašu firmu na realizáciu nášho interiéru. Každej návšteve, ktorá k nám príde a ktorej sa nábytok páči vrelo odporúčam vašu firmu !!!

S pozdravom

Branislav Chudý, Opoj, 11.6.2018

Montáž nábytku tiež prebehla bez problémov.

Dobrý večer, 

na Vaše požiadanie Vám zasielam krátku referenciu k môjmu nákupu: Kupovala som u Vás nábytok synovi do študentskej izby - posteľ Lucka s úložným priestorom, rošt, písací stôl, poličky a vstavanú skriňu. Bývame v paneláku a naša izba má dosť malé rozmery. Pani predavačky boli veľmi ochotné, dokonca mi spravili elektronický návrh, aby som si vedela rozloženie a dizajn nábytku lepšie predstaviť. Ja som chcela zvoliť bledší dizajn, ale synovi sa páčil tmavý nábytok wenge mali, tak tento sme nakoniec aj objednali. S nábytkom sme spokojní. Aj v malej izbe vyzerá dobre, aj keď nám chýbajú ešte niektoré doplnky ako nová stolička, koberec, obraz. Montáž nábytku tiež prebehla bez problémov.

p. Kováčová, BA, 11.6.2018

Lucka

Perfektné poradenstvo s citom pre potreby zákazníka

Dobrý deň.

Zakúpili sme od Vás viac výrobkov:

  • -Manželskú posteľ Evka bez úložného priestoru
  • -Komodu
  • -Posteľ Lucka v šírke 140 cm.

Ako definovať nákup, voľbu a spokojnosť ... čo najvýstižnejšie ?

Perfektné poradenstvo s citom pre potreby zákazníka (výber materiálu, typu postele...

kolegyne na predajni sa nám venovali skutočne profesionálne),

jednoduchý proces objednania vďaka personálu na predajni, perfektná informovanosť o doručení a načasovaní doručenia.

Sľubovaná jednoduchosť montáže a poradenstvo pri doručení je naozaj realitou.

Dobrá voľba !!!

Zastavili sme sa s poďakovaním už aj na predajni po doručení a užívaní výrobkov.

Ďakujeme !

Silvia a Milan Schmidtoví, Svätý Jur, 10.6.2018

Evka , Posteľ Lucka

Nieje nič lepšie ako dobrý predajca, ktorý má úsmev na tvári

Dobrý deň, 

Váš showroom sme navštívili na odporúčanie známeho. Páčil sa mi fakt, že ste slovenská firma. Keď sme prišli prvý krát do OC Styla ujala sa nás usmievavá pani, ktorá nás hneď uviedla do deja, a oboznámila nás s ponukou matracov, nechala nás vyskúšať všetky podľa nášho zadania, bola milá, ústretová, nesnažila sa nám hneď predať všetky matrace ale navrhla nám, nech sa zastavíme aj tri krát ešte a vyskúšame si matrac koľko sa nám bude ráčiť. Zo showroomu sme odišli na prázdno ale po čase sme sa vrátili a matrac si vybrali, nakoľko sme boli očarení z prístupu dám, ktoré v predajni pracujú kúpili sme si hneď aj posteľ. Nieje nič lepšie ako dobrý predajca, ktorý má úsmev na tvári a to teda v OC Styla máte :).

Posteľ s matracom prišla na čas. Chlapci, ktorý tovar priviezli a montovali boli nesmierne milí, profesionálni, s posteľou a matracom narábali ako s "cennosťou". Montáž prebehla rýchlo, efektívne, bez neporiadku.
Sme naozaj veľmi radi, že sme si u Vás nakúpili. Kvalita samotného matraca a postele je podľa očakávaní. Určite Vás budeme odporúčať aj ďalej!

Pripájam fotky spálne. Na prvej fotke je spokojný priateľ, ktorý po montáži hneď "zalomil" na posteli a odmietol sa pohnúť :)

S pozdravom 

Katarína a Peter, 8.6.2018, Pezinok

Veronika

...oceňujeme cenu aj vysoķú kvalitu postele a pri kupovaní ďalšieho nábytku vieme,kam sa obrátiť.

S priateľom sme sa rozhodli pre kúpu kvalitnej postele a zhodou náhod sme si všimli bilbord pri ceste. Po prezretí internetovej stránky a ponuky, sme navštívili predajňu, aby sme sa postele prezreli aj naživo. Tu sme sa presvedčili o tom,že postele vyzerajú nielen dobre na obrázkoch,ale sú skutočne kvalitné a za dobré ceny. Priebeh objednávky,ako aj poradenstvo bolo profesionálne a následné dodanie bolo v presne stanovenom termíne. Posteľ som zmontovala sama, keďže priateľ nebol doma a chcela som ho prekvapiť. Prekvapivo, návod bol jasný a montovanie jednoduché. Ja aj priateľ oceňujeme cenu aj vysoķú kvalitu postele a pri kupovaní ďalšieho nábytku vieme,kam sa obrátiť.

p. Jakubská, Rajecká Lesná, 8.6.2018

erika

...musíme zdôrazniť spokojnosť s kvalitou použitých materiálov...

Dobrý deň

S manželkou sme sa rozhodli modernizovať našu spálňu, kompletne v nej vymeniť nábytok. Čo sa týka postele, po návšteve predajne v Trenčíne naša voľba podľa na Wood Service. Rozhodli sme sa preto navštíviť Vašu predajňu priamo v Hrušovom, kde sme si vybrali posteľ STELA s úložným priestorom v kráľovskej výške.

Úprimne môžeme vyjadriť spokojnosť počnúc komunikáciou, dodržaným časom dodania, vynesením postele do bytu i rýchlou montážou usmievavými pracovníkmi. V neposlednom rade musíme zdôrazniť spokojnosť s kvalitou použitých materiálov, s veľkým úložným priestorom a pohodlnosťou postele.

Želáme Vám ešte veľa spokojných zákazníkov, ako som ja s manželkou.

p. Maliarik, Myjava, 6.6.2018 

Posteľ Stela

Keby bol prístup a tovar v takej kvalite ako u vás tak by bolo radosť nakupovať.

Dobrý večer,

Ďakujem za váš e-mail.

Posteľ som zháňala dosť dlho ale vždy sa našlo niečo čo mi nevyhovovalo.Ale s posteľou od vás som veľmi spokojná,spí sa na nej veľmi dobre,bola dodaná v lehote ako ste sľubili.Objednávala som ju v obchodnom centre Laugaricio v Trenčíne,pán bol veľmi ochotný,ukázal mi ako sa posteľ rozloží,poradil s matracom...a páni ktorí posteľ montovali boli ozajstní profesionáli.Keby bol prístup a tovar v takej kvalite ako u vás tak by bolo radosť nakupovať. Ak budem niekedy ešte potrebovať nábytok určite sa obrátim na Vašu firmu.

Ďakujem,

s pozdravom 

Almašiová Oľga, TN, 5.6.2018

posteľ Linda

...výsledkom je jeden spokojný zákazník, ktorý Vašu spoločnosť isto doporučí svojim priateľom a známym.

Dobrý deň, 

s potešením som prijala Váš list. Snažím sa kupovať tovary vyrobené na Slovensku. S Vašim nábytkom sme nadmieru spokojní. Chcem vyjadriť poďakovanie pracovníkovi v žilinskej predajni za jeho profesionálny prístup k mojej požiadavke skrátiť posteľ o 10 cm, čo v iných predajniach bol problém riešiteľný iba za 50% prirážku k cene produktu. Tak isto za pomoc s výberom vhodného roštu. Firma dodržala termín dodania. Mladí muži, ktorí montovali posteľ boli ochotní, rýchli, jednoducho "profíci". Takže výsledkom je jeden spokojný zákazník, ktorý Vašu spoločnosť isto doporučí svojim priateľom a známym. Želám Vám dobrých klientov, usilovných spolupracovníkov a šťastie pri podnikaní. 

So srdečným pozdravom 

Věra Honnerová, 29.5.2018, Žilina

Posteľ Lucka

...aj so samotnou posteľou sme veľmi spokojní.

Dobrý deň.


S celým procesom, počnúc nákupom v predajni v OC Styla, dodávkou a montážou k nám a nakoniec aj so samotnou posteľou sme veľmi spokojní. 

Posielam zatiaľ fotky po montáži. Fotografiu celej spálne Vám zašlem až keď nám dokončia vstavané skine

S pozdravom,

Martin Malátek, Hurbanova Ves, 18.5.2018

Terka

Doručená bola ešte skôr, než som čakal

Čo sa týka spokojnosti s Vašimi službami, tak som bol veľmi spokojný tak ako s pomocou pri výbere, cez objednanie až po doručenie. Posteľ je veľmi kvalitná, pevná, ľahko sa montovala a v skutočnosti je ešte krajšia než na obrázku. Doručená bola ešte skôr, než som čakal, takže i s dobou doručenia som bol veľmi spokojný. Takže celkovo som s Vašou predajňou a Vašimi službami veľmi spokojný a myslím, že ešte v budúcnosti využijem Vaše služby. Takisto Vás budem ďalej odporúčať.

Prajem príjemný deň.

S pozdravom

Ján Pláňavský, BA, 17.5.2018

...doručenie bolo rýchle a montážnici úplne perfektný.

S poradenstvom sme boli veľmi spokojný, doručenie bolo rýchle a montážnici úplne perfektný. Predstavovali som si ABS hrany na posteli trochu oblejšie a škoda, že v predajni neupozorníte zákazníkov, že sa môže stať, že je posteľ veľmi vysoká a nižšie postavy majú problém na ňu vyjsť. Aj keď sme ju skúšali, tak sme si to neuvedomili. 

S pozdravom 

Baránek, 16.5.2018

Preto som Vašu spoločnosť odporučil aj svojim príbuzným, ktorí hľadajú podobnú posteľ.

Dobrý deň pani Kolečanská,

od objednania postele až po jej dodaj a montáž sa nevyskytol žiadny problém. Po novom roku som sa sťahoval a zháňal som posteľ pre jednu osobu. Ako som však pri jej výbere zistil, v kamenných predajniach aj v e-shopoch je ponuka zameraná hlavne na manželské postele. Ponuka "jednopostelí" je obmedzená. Vo viacerých predajniach bol problém s úpravou postele, parametre boli pevne dané. Nakoniec som natrafil na jednu firmu (názov si už nepamätám), ktorá síce bola schopná prispôsobiť posteľ mojim požiadavkám (farba, rozmery, úložný priestor, typ roštu), no ich cenové relácie boli prehnané. Až som našťastie narazil na Wood Service, kde som za prijateľnú cenu dostal to, čo som hľadal. S celým procesom (person&aac ute;l, d odaj v lehote, rýchla montáž) som bol spokojný. Preto som Vašu spoločnosť odporučil aj svojim príbuzným, ktorí hľadajú podobnú posteľ. Ja sám by som si od Vás neskôr ešte rád k posteli prikúpil aj nočný stolík, ak je to možné. V prílohe prikladám foto postele a súhlasím so zaradením do súťaže. Všetko dobré prajem.

Daniel Machovič, BA, 12.5.2018

Posteľ Lenka

"...nebanujeme investiciu nakolko postel je kvalitna."

Dobry den,

uz po treti krat sme u Vas nakupovali tentokrat jednolozko Lenka vo farbe kalvados, s pristupom sme boli od kalkulacie az po dorucenie maximalne spokojny, nakolko dekor uz nemate bezne v ponuke p. Cibulka spravil maximu zohnal dekor nacenil po naliehani poskytol aj zlavu a aj napriek tomu ze cena postele bola vyssia ako ked sme tu istu postel kupovali pred cca 3 rokmi nebanujeme investiciu nakolko postel je kvalitna. Postel bola dorucena cca o tyzden neskor ako bolo dohodnute pri plateni zalohy a vsak aj tu musim vyzdvihnut Vasu snahu o spokojnost zakaznika kedy ste nam poskytli montaz zdarma, ktora bola vykonana v maximalnej spokojnosti montaznici boli rychly vsetko po sebe upratali. Pripajame aj foto a dakujeme urcite Vas budeme odporucat dalej

Mošková Petronela, Trenčín, 11.5.2018

jednolôžko Lenka

...odviedli krásnu prácu a splnili tým mojej dcérke tajný sen,,mať krásnu izbu,,

Personál v tejto predajni sa správal v obidvoch prípadoch,tak ako pri prvom stretnutí,keď sme si s dcérou pozerali nábytok následne pri druhom stretnutí,keď som vybraný nábytok objednávala.Boli veĺmi trpezlivý,tovar prišiel v dohodnutý deň,profesionálne zabalený.Montáž takisto ako aj firma ,ktorá ju robila je výnimočná,odviedli krásnu prácu a splnili tým mojej dcérke tajný sen,,mať krásnu izbu,, a toto je výsledok.....

s pozdravom Vaša zákazníčka

Maria Galvez Vasquez, Bratislava, 11.5.2018

jednolôžko Lucka

Dodávka a montáž bez jedinej pripomienky

Len v krátkosti: proces poradenstva super až nad limit . Uvedenie do výroby a proces oboznamovania so stavom danej zakázky prontne bez prieťahov a hlavne vždy k veci.

Dodávka a montáž bez jedinej pripomienky – super chlapy, slušný ,šikovný. Buďte pyšný na svojich ludí. Bol som velmi spokojný.

Vladislav Klimek, Myjava, 10.5.2018

Posteľ Zuzka
6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel