Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Referencie

S posteľou a matracmi sme maximálne spokojní

Dobrý deň, 

poradenstvo bolo na veľmi vysokej úrovni. Predavačky sa nám max. venovali, vysvetlili a poradili. Na doručenie postele sme vôbec dlho nečakali. S posteľou a matracmi sme maximálne spokojní a určite budeme len a len odporúčať.

Andrej Husár, Veľké Držkovce, 27.5.2019

Veronika

Som veľmi spokojná s Vašimi službami, najmä z toho dôvodu, že sú kvalitné a veľmi pekné

Dobrý deň, 

objednala som od Vás manželskú posteľ spolu s matracom a dvomi nočnými stolíkmi. Som veľmi spokojná s Vašimi službami, najmä z toho dôvodu, že sú kvalitné a veľmi pekné. Zvlášť by som chcela poďakovať pani predajkyni, ktorá mi pomáhala s výberom. Aj dodanie a montáž prebehli bez problémov.

Ingrida Steinhauserová, Oldza, 24.5.2019

Posteľ Lucka

Troška náročnejšie bolo zmontovanie postele , ale muž to zvládol podľa priloženého návodu

Prajem pekný deň.

S produktom posteľ ( do spálne ) v rozmere 180x200 - Janka vo farbe Dub Halifax biely a aj s roštami Basic som veľmi spokojná.

Posteľ je veľmi praktická pri využití aj odkladacieho priestoru

(fotku spálne nemôžem poskytnúť ) nie je ešte ukončená rekonštrukcia

Celý proces od poradenstva pri objednaní daného tovaru a aj komunikácia s personálom pri elektronickom vybavovaní faktúry bola výborná.

Personál vedel poradiť, dokonca som zmenila aj objednávku vo výbere farby a až po doručenie tovaru to bolo na výbornú. Boli dodržané aj termíny dodávky . Nebolo to časovo ani náročné , predajňu BA STYLA som navštívila len 1-krát a vlastne všetko ostatné som vybavila len elektronicky a e-mailovou korešpodenciou.

Troška náročnejšie bolo zmontovanie postele , ale muž to zvládol podľa priloženého návodu .

Nebola to prvá objednávka na posteľ od mojej rodiny, už pri prvej objednávke to bolo podobné. Dobrý tovar, ochotný personál, kvalitná posteľ v rozmere 120/200 vo farbe Dub.

Zároveň zvažujeme do konca roka výmenu ďalšej postele v rozmere (160x 200) a tiež po skúsenosti to bude posteľ od spoločnosti Wood Service, z dôvodu, že to viete vyrobiť v daným mierach a vo veľmi dobrej kvalite a vo farebnej kombinácii, ktorá je vzhľadovo pekná .

S pozdravom

Hercegová, Veľké Úľany, 23.5.2019

Postel janka

Jej montáž bola v danom priestore veľkou výzvou, ale páni montážnici ju hravo zdolali

Dobrý deň. 

Toto je posteľ pre moju veľkú kočku ( moju dcéru). Jej montáž bola v danom priestore veľkou výzvou, ale páni montážnici ju hravo zdolali 

ĎAKUJEME!

Poláková, Trnava, 22.5.2019

linda

Ďalšie nákupy ktoré plánujeme, budeme výhradne realizovať cez Wood Service

Dobrý deň,

So spálňou aj prístupom, som maximálne

Ďalšie nákupy ktoré plánujeme, budeme výhradne realizovať cez Wood Service

S pozdravom

Podhradský Boris. Bošáca, 21.5.2019

Postel janka

Vynesenie aj montáž prebehli v absolútnom poriadku a páni boli za chvíľu aj hotoví.

Ďakujeme veľmi pekne, za rady aj za nápomocný prístup p. Ivety Beďatšovej na predajni OC Styla v Bratislave. Posteľ Katka je krásna, pohodlná s obrovským úložným priestorom. Vrelo odporúčame a vážime si, že nám vyšli v ústrety aj čo sa farebnej kombinácie týka. Vynesenie aj montáž prebehli v absolútnom poriadku a páni boli za chvíľu aj hotoví. Tak dobrú noc :-) 

S pozdravom, 

Mikušová, Miloslavov, 10.5.2019

Posteľ Katka

Posteľ je kvalitná a pevná, dizajn elegantný, som veľmi spokojná.

Dobrý deň, 

objednala som si od Vás posteľ Linda pre moju dcérku. So servisom som bola veľmi spokojná, posteľ bola doručená rýchlo a v bezchybnom stave. Rovnako tiež návod na montáž bol prehľadne a podrobne rozpísaný, zvládli sme to s manželom aj keď nie sme práve technické typy. Posteľ je kvalitná a pevná, dizajn elegantný, som veľmi spokojná. Posielam foto na ukážku. 

Prajem Vám pekný deň a zostávam s pozdravom 

Zuzana Prítrská, Jaslovské Bohunice, 8.5.2019

Linda R

...kvalita, nadčasový dizajn a profesionálny prístup spoločnosti je známkou slovenskej kvality

Dobrý deň, posielam hodnotenie.

S nábytkom od spoločnosti Woodservice sme maximálne spokojní, kvalita, nadčasový dizajn a profesionálny prístup spoločnosti je známkou slovenskej kvality. Odporúčame.

S pozdravom 

Miroslav Klimo, Nová Mesto nad Váhom, 5.5.2019

Komoda K1

Od objednávky po dodanie uplynula presne stanovená doba

Dobrý deň, 

zakúpili sme si vo Woodservice manželskú posteľ Lucka, king size výška, 180x200 cm. K posteli sme si ešte dokúpili čalúnený otoman. Obidva výrobky sme si objednali v predajni v OC Styla v Bratislave. Veľmi ochotný personál nám bol od začiatku nápomocný, či už s výberom výrobkov či podrobnou ukážkou ich funkčnosti. Od objednávky po dodanie uplynula presne stanovená doba, takže to čo bolo sľúbené, bolo aj dodržané. S celým priebehom nákupu sme preto boli veľmi spokojní. Posteľ aj otoman už denne využívame a dúfame, že nám budú dlho slúžiť. Ďakujeme, s pozdravom

I. JUNGMAJEROVÁ, Nová Dedinka, 3.5.2019

postel lucka , otoman

Keďže som bola spokojná, doporučila som Vás aj svojim známym, ktorí tiež využili Vaše služby.

Dobrý deň.

S Vašim výrobkom som veľmi spokojná, zakúpila som si u Vás zvýšenú posteľ. Veľmi som spokojná aj s matracom, ktorý ste mi doporučili.

Celá komunikácia s Vami, od objednávky, cez kúpu až po doručenie bola veľmi príjemná a profesionálna. Keďže som bola spokojná, doporučila som Vás aj svojim známym, ktorí tiež využili Vaše služby. V prílohe posielam fotografie mojej izby s Vašou posteľou.Veľmi dobre sa mi na nej spí, najmä s ohľadom na moje bolesti chrbta.

Prajem pekný deň a ak by som potrebovala podobný sortiment, zasa rada využijem Vaše služby.

Koláriková, Trenčín, 20.4.2019

Postel janka

Posteľ bola dodaná riadne ako bolo dohodnuté. Spí sa na nej úžasne.

Dobrý deň, 

veľmi rád Vám napíšem spätnú väzbu. Zakúpili sme si v pobočke v Trnave posteľ Danka s matracmi Super Fox Blue Wellness 24mm a nočnými stolíkmi (v prílohe posielam fotku). Ako sme sa k tomu dostali: Vašu predajňu nám doporučil známy, ktorý má posteľ Zuzka XL. Počas našej návštevy nám ju veľmi vychválil. Tak sme zavítali do predajne v Trnave, kde sme zadali svoje požiadavky na posteľ a matrac. Pani predavačka bola veľmi ochotná a zároveň nám vedela kvalifikovane poradiť. V podstate do 10 minút sme mali voľbu jasnú. Posteľ bola dodaná riadne ako bolo dohodnuté. Spí sa na nej úžasne. Dokonca aktuálne už nemám problémy s chrbtom. Je pevná, s dobrým odvetrávaním a matrac robí kvalitnú oporu chrbtice. Zároveň posteľ s nočnými stolíkmi vytvára zo spálne estetické a útulné miesto. Jediné jej negatívum je, že sa nám z nej nechce vstávať :-) 

S pozdravom, 

Martin Minarovič, Galanta, 6.4.2019

Danka

Sme veľmi spokojní s kvalitou prevedenia postele, s jej masívnosťou a stabilitou.

Objednali sme si postel Lucka v dekóre orech. S vybavením objednávky nebol absolútne žiaden problém. Aj napriek tomu, že postel nie je "kráľovská " oceňujeme výšku spania, ktorá po umiestnení roštov a matracov siaha až do 58 cm od zeme, čo je pre nás vysokých ľudí veľmi príjemné. Ďalej sme veľmi spokojní s kvalitou prevedenia postele, s jej masívnosťou a stabilitou. Veríme, že nám v tomto perfektnom stave bude dlho slúžiť. Každému odporúčam nákup od Woodservice. 

Pekný zvyšok dňa.

Šályová, Liptovský Hrádok, 7.4.2019

Lucka

Boli sme milo prekvapení čo sa týka ochoty personálu pri výbere novej postele do spálne

Dobrý deň prajem! 

Týmto spôsobom by som sa chcel vyjadriť k nákupu novej spálni u vás. Boli sme milo prekvapení čo sa týka ochoty personálu pri výbere novej postele do spálne, následnou dodávkou a aj s montážou u nás doma. Ešte raz vďaka, z našej strany maximálna spokojnosť!

Kovács František, Pezinok, 3.4.2019

postel Lucka

Zo strany Woodservice bola dodržaná dodacia doba a aj dohodnutý dátum a čas dodania.

Objednanie prebehlo hladko, nakoľko sme už mali 3tiu objednávku vo Woodservice a pri neistotách sme sa mohli pozrieť ako sme mali robené predchádzajúce objednávky (mali sme upravovanú výšku na skriniach, typ dekoru). Objednávku sme spravili v OC Laugaricio kde sme boli s prístupom zamestnanca zase spokojní :).
Montáž prebehla rýchlo, kvalitne a bez problémov. Zo strany Woodservice bola dodržaná dodacia doba a aj dohodnutý dátum a čas dodania. 
S pozdravom 
 Miro Moško , Trenčianske Stankovce, 2.4.2019
Skrina EX

Môžem povedať, že ide o kvalitné slovenské výrobky, ktoré sú pevné a stabilné.

Dobrý deň, 

spolupráca s Vašou firmou bola perfektná od prvého momentu. V Trenčíne nás obslúžila veľmi príjemná pani, ktorá nám ochotne vo všetkom pomohla. Objednala som si posteľ a komodu, môžem povedať, že ide o kvalitné slovenské výrobky, ktoré sú pevné a stabilné. Matrac je pohodlný a bola to dobrá investícia pre kvalitný spánok. Čo sa týka termínu dodania, bol dodržaný tak ako sme sa dohodli pri prvom stretnutí. Ďakujem pekne za spoluprácu a prajem Vám veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. 

S pozdravom 

Barbora Guldánová, 2.4.2019, Trenčianske Teplice

Postel janka

Keďže som bola spokojná, doporučila som Vás aj svojim známym, ktorý tiež využili Vaše služby

Dobrý deň,

s Vaším výrobkom som veľmi spokojná, zakúpila som si u Vás zvýšenú posteľ. Veľmi som spokojná aj s matracom, ktorý ste mi doporučili.

Celá komunikácia s Vami, od objednávky, cez kúpu až po doručenie bola veľmi príjemná a profesionálna. Keďže som bola spokojná, doporučila som Vás aj svojim známym, ktorý tiež využili Vaše služby. 

Prajem pekný deň a ak by som potrebovala podobný sortiment, zasa rada využijem Vaše služby. 

Koláriková, Trenčín, 31.3.2019

jednolozko janka

Priebeh výroby , očakávanie zásielky až po samotnú montáž prebehol podľa mojich predstáv a veľkej spokojnosti.

Dobrý deň prajem,

Ospravedlňujem sa za mierne oneskorenú odpoveď ale čakali sme na vhodný okamih , aby sme mohli poslať referenčné foto.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za vysoko profesionálny prístup Vašich kolegov už pri samotnom výbere nábytku , poradenstva a spracovanie cenovej ponuky.

Priebeh výroby , očakávanie zásielky až po samotnú montáž prebehol podľa mojich predstáv a veľkej spokojnosti.

Ešte raz by som sa Vám chcel veľmi pekne poďakovať a verím, že sa v blízkej budúcnosti opäť ozvem a spoľahnem sa na Vás.

S pozdravom,

Spokojný zákazník

Lackovič, Chocholná Velčice, 27.3.2019

Lenka XL

Asi najlepší predajca s nábytkom s akým som sa stretol.

Top servis. Asi najlepší predajca s nábytkom s akým som sa stretol. Príjemné objednanie, super dovoz :-) masívny nábytok - kvalita. A jedna z mála firiem ktorá poslala ďakovný LIST za objednávku. ODPORÚČAM

Beňo, 14.3.2019

skrina ex

...veľká spokojnosť s kvalitou postele, s prevedením aj so šikovnými montážnikmi.

Dobrý deň, 

veľká spokojnosť s kvalitou postele, s prevedením aj so šikovnými montážnikmi. Super spoločnosť vyrábajúca poctivé slovenské výrobky. Super komunikácia na prevádzke v Trenčíne, veľké + možnosť vyskúšania si matracov, čo nás presvedčilo k ich kúpe. Už teraz zvažujeme nad kúpou vašich ďalších výrobkov. 

Spoločnosť odporúčame a ďakujeme za kvalitné vybavenie našej objednávky.

Kormendyová, Lednice, 12.3.2019

katka

Tiež zmontovanie nebolo náročné, nábytok sme skladali spolu s manželom a deťmi :-)

Dobrý večer,

Začalo to posteľou do malého priestoru.
Hľadali sme poschodové,nakoniec nám vyskočila reklama na rozkladacie postele z Woodservice. Objednali sme hneď dve. Po dvoch rokoch sme sa sťahovali,bolo treba prikúpiť postele a nejaký nábytok.
Tu sa nám osvedčil zase slovenský výrobca z Hrušového. Pribudla nám posteľ a písací stôl. Tiež nová spálňa -manželská posteľ,nočné stolíky a skriňa.

Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť od poradenstva v predajni v Bratislave na Zlatých pieskoch po dovoz a zloženie objednaného nábytku.
Tiež zmontovanie nebolo náročné, nábytok sme skladali spolu s manželom a deťmi :-) podľa návodu.

Môžem povedať,že so službami sme boli veľmi spokojný.
Už teraz môžem povedať,že sa tešíme na novú komodu a písacie stoly pre deti a pre manžela.

Tiež chcem veľmi pekne poďakovať celému tímu Woodservice za poskytnuté služby,perfektnú komunikáciu,za to,že si môžem zakúpiť kvalitný Slovenský výrobok.
Ďakujeme,


Knotekovci, Šenkvice 9.03. 2019

lubka

Šikovnosť vašich montážnych pracovníkov dokončila dielo presne podľa mojich predstáv

Dobry deň, 

rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť do samotnej vizualizácie vo vašej predajni v OC Trenčín. Termín dodania bol dodržaný k dátumu z objednávky a šikovnosť vašich montážnych pracovníkov dokončila dielo presne podľa mojich predstáv. Aj napriek vyššej cene odporúčam. 

Ďakujeme

7.3.2019, Križanová, Trenčín

Hanka

Posteľ stojí na sokli, nemá nožičky, čiže sa pod ňou neusádza prach.

Posteľ od Wood Service máme 1 a pol mesiaca. Po Novom roku sme hneď začali s rekonštrukciou spálne - stierka, podlaha..... aby posteľ prišla rovno do hotového. Bola to veľmi dobrá investícia. Posteľ je široká 2 x 2 metre, vysoké tapacírované čelo, veľký úložný priestor, 30 cm hrubé matrace, výška postele 70 cm. Nevŕzga, matrace sú z jednej strany mäkké, na ktorej spáva manžel, z druhej strany tvrdé, čo vyhovuje zasa mne. Posteľ stojí na sokli, nemá nožičky, čiže sa pod ňou neusádza prach. Výborná komunikácia pri objednávke a dodaní. Objednala som si aj odborné zmontovanie. Chlapci to zvládli behom hodiny. Konečne poriadna posteľ. 

Ďakujem.

Veronika

Postel je jednoducho fantasticka! D A K U J E M E celemu timu, ktory sa podielal na vyrobe prave tej 'NASEJ' postele. :)

Dobry den, 

sluzby spolocnosti Wood-servis sme po prvy krat vyuzili uz pred par rokmi, kedy sme si zakupili skvele dva vysoko kvalitne matrace. Tentokrat sme sa konecne rozhodli kupit si novu - nasu vysnivanu manzelsku postel. Niet nad kvalitneho slovenskeho vyrobcu, ktory vie, ako uputat zakaznika! :) Vyuzili sme sluzby predajne v BA Styla, kde sa nas ujala velmi mila pani predavacka. Velmi ochotne nam vsetko vysvetlila (od vyberu latky - po samotnu dopravu a montaz) Zvolili sme si postel Veronika s uloznym priestorom a vyklopom z boku. Je to velmi prakticke, lahke otvaranie a ten priestor, ktory sme ziskali na odkladanie je skutocne na nezaplatenie! Velkym plusom je aj odvetravacia mriezka v uloznom priestore. A ako bonus na zaver....zaoblene a latkou potiahnute korpusove ramy. To je detail, ktory uputa aj pozornost, ale aj ochrani pred nocnym zakopnutim :)

Postel je jednoducho fantasticka! D A K U J E M E celemu timu, ktory sa podielal na vyrobe prave tej 'NASEJ' postele. :) V neposlednom rade by som chcela poukazat na drobnost, ktora nas velmi potesila. Prisiel nam zo spolocnosti dakovny list s prilozenym zlavovym kuponom k dalsiemu nakupu. 

Dakujeme, urcite vyuzijeme! 

Cisarovci, Bratislava, 12.2.2019

veronika

Skladali sme si ju sami bez najmenších problémov, všetky diely boli presné.

Dobrý deň.

My máme doma túto postieľku, Lucku s úložným priestorom v kráľovskej výške. Pri vyberaní postele sme boli pomerne nároční a prešli sme veľa možností. Na trenčanskej pobočke sme boli tri krát a vždy nám všetko pani ochotne ukázala a vysvetlila. S posteľou sme veľmi spokojní, doviezli nám ju páni, ktorý nám dali aj rady na skladanie. Skladali sme si ju sami bez najmenších problémov, všetky diely boli presné. Posteľ môžem len odporučiť, oceňujem kvalitu konštrukcie, povrchovej úpravy, spoje a hlavne, že je to slovenský výrobok! Nemôžem zabudnúť na nočné stolíky pre ktoré platí v podstate to isté, sú kvalitné + šuplíky sú plne výsuvné so samozatváraním. Môžem len odporučiť!

Trnková, 10.2.2019

Lucka
6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel